Home Kategorie Poruszające Wpatrując się w telefon, weszła na ulicę. Dramatyczne nagranie z wypadku trafiło do sieci.

Wpatrując się w telefon, weszła na ulicę. Dramatyczne nagranie z wypadku trafiło do sieci.

Mimo iż nagranie pochodzi sprzed kilku miesięcy, sądzimy że warto o tym napisać, bo zagrożenie jakim są telefony komórkowe na drodze, jest wciąż aktualne.

Oczywiście nie twierdzimy, że wina leży wyłącznie po jednej stronie, ale apelujemy do wszystkich, aby zawsze przed wejściem na jezdnię, dokładnie się rozejrzeć, a przede wszystkim nie gapić się w telefon.

Na Drodze Krajowej nr 74 w Olbięcinie, w województwie lubelskim doszło do tragicznego wypadku.

Zdarzenie zostało nagrane przez kierowcę ciężarówki. Dokładnie widać, jak dwójka młodych osób najpierw stoi przed przejściem dla pieszych. Kierowca ciężarówki widzi zarówno ich, jak i kobietę po drugiej stronie, dlatego zwalnia. Niestety nie wszyscy uczestnicy ruchu robią to samo.

To może Cię zainteresować:  Uliczny muzyk zaczyna śpiewać Hallelujah. Nagle dołącza do niego ta kobieta i kradnie mu show.

W jednej chwili młodzi ludzie wchodzą na ulicę, a dziewczyna cały czas wpatruje się w telefon. Niestety nie popatrzyła czy z lewej strony nie zbliża się pojazd. Dochodzi do wypadku. Piesi trafili do szpitala. Janusz Majewski z Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku powiedział wówczas:

– „Na oznakowanym przejściu dla pieszych zostały potrącone dwie osoby, 19-letni chłopak i 18-letnia dziewczyna.”

Z jego słów wynika, że kobieta, która kierowała Oplem, nie ustąpiła pierwszeństwa. Nie zmienia to jednak faktu, że w sytuacji, kiedy zbliżamy się do przejścia dla pieszych, nie powinniśmy patrzeć w ekran telefonu.

Kurs online: Pracownik administracyjno-biurowy z MEN
Kurs online: Pracownik administracyjno-biurowy z MEN
79,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Pracownik administracyjno-biurowy z podstawami kadr i płac z zaświadcz. MEN za 79 zł z P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
7
Zły
Zły
20

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz