Home Kategorie Poruszające Usiłował zgwałcić kobietę na ulicy. Ale to zachowanie świadków szokuje jeszcze bardziej.

Usiłował zgwałcić kobietę na ulicy. Ale to zachowanie świadków szokuje jeszcze bardziej.

W Jarocinie, w województwie wielkopolskim doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Mężczyzna usiłował zgwałcić kobietę, która szła chodnikiem.

Szokuje nie tylko sama napaść, ale też to, jak zareagowali przechodnie. To aż nie mieści się w głowie.

Nikt nawet nie zareagował, kiedy mężczyzna rzucał się na bezbronną ofiarę. Szarpał ją i był wulgarny. Nie tylko nikt nie zareagował, ale jeden z kierowców nawet wprost odmówił udzielenia pomocy. Co dzieje się z tym światem?

Policja

W Jarocinie przy ulicy Powstańców Wielkopolskich szła kobieta, która w pewnym momencie została napadnięta. Ofiara przez jakiś czas szarpała się z napastnikiem. Na szczęście udało się jej uwolnić i uciec. Agnieszka Zaworska, rzeczniczka prasowa jarocińskiej policji, w rozmowie z Fakt24.pl, powiedziała:

– „Do napaści doszło na chodniku wzdłuż drogi krajowej. Ulicą przejeżdżali kierowcy, którzy widzieli szarpiącą się kobietę z mężczyzną. Nikt nie zareagował. Kiedy poszkodowanej udało się uciec, wybiegła na środek ulicy. Zatrzymała pojazd. Jeden z kierowców uchylił szybę w samochodzie, a kobieta poprosiła go, żeby jej pomógł, to ten zamknął szybę i odjechał. Nawet nas nie poinformował.

Zostało wszczęte dochodzenie w tej sprawie, które prowadzi prokuratura. Mogę dodać jedynie, że na pewno zostanie wystosowany wniosek o areszt dla napastnika.”

Nie ulega wątpliwości, że była to napaść na tle seksualnym. Policja złapała napastnika już po niecałych 2 godzinach od zajścia. Nie jest jeszcze wiadomo, czy kierowca, który odmówił kobiecie pomocy, zostanie pociągnięty do odpowiedzialności. Wiadomo natomiast, że sprawą napaści zajmuje się już policja.

Karnety na zajęcia jogi
Karnety na zajęcia jogi
59,99 zł
105,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Karnety na zajęcia jogi od 59,99 zł w salonie Stan Harmonii w Bydgoszczy (do -47%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
8
Zły
Zły
37

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz