Home Kategorie Ludzie 10 sławnych ludzi LGBT z Polski. Jest wśród nich znana wokalistka.

10 sławnych ludzi LGBT z Polski. Jest wśród nich znana wokalistka.

W ostatnim czasie sporo mówi się w Polsce o środowisku LGBT. Nie od dziś wiadomo, że osoby zaliczające się do tej grupy wzbudzają sporo kontrowersji.

Niemniej jednak do środowiska LGBT zalicza się wiele znanych osobistości. Prawdopodobnie niektórych z nich nigdy byście o to podejrzewali.

#1. Michał Piróg

Tancerz i choreograf powiedział głośno o tym, że jest gejem, bo chciał położyć kres plotkom, jakoby był w związku z Edytą Herbuś.

#2. Robert Biedroń

Były prezydent Słupska od lat otwarcie mówi o swojej orientacji. Od 2002 roku jest w związku z Krzysztofem Śmiszkiem.

#3. Michał Witkowski

Polski pisarz, felietonista i aktor niezawodowy jest homoseksualistą. Twierdzi, że słowo „gej” to wytwór komercyjnej kultury masowej, dlatego chociaż przyznaje, że jest osobą homoseksualną, nie uważa się za geja.

#4. Doda

Ta pozycja może być zaskakująca. Jednak Dorota Rabczewska-Stępień otwarcie przyznaje, że jest biseksualna i ma na swoim koncie związek z kobietą. Co więcej była z nią nawet zaręczona. I mimo iż dzisiaj jest w szczęśliwym małżeństwie z Emilem Stępniem, nadal wspiera środowiska LGBT.

#5. Michał Kwiatkowski

Piosenkarz i zwycięzca „Szansy na sukces” mieszkający na stałe w Paryżu poślubił swojego partnera Maxima Assenzę, francuskiego producenta programów rozrywkowych. Od lat przyznawał, że jest gejem. Prywatnie to brat znanego piosenkarza, Dawida Kwiatkowskiego.

Fotoobraz na płótnie z Twojego zdjęcia
Fotoobraz na płótnie z Twojego zdjęcia
29,00 zł
125,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Od 29 zł: fotoobraz z wybranym zdjęciem na płótnie bawełnianym lub poliestrowym z Duonet

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz