Home Kategorie Ludzie Godlewska prowokuje po raz kolejny. Tym razem internauci naprawdę się wściekli.

Godlewska prowokuje po raz kolejny. Tym razem internauci naprawdę się wściekli.

Stało się. Po raz kolejny Godlewska stara się zaskoczyć wszystkich swoim występem. Niestety i tym razem nie trafi raczej w gusta Polaków. Dlaczego?

Małgorzata Godlewska oznajmiła, że ma dla swoich fanów coś nowego. Tymi słowami było podpisane zdjęcie celebrytki, która stoi w obcisłej bluzce z symbolem Polski Walczącej, a na głowie ma hełm w barwach flagi. Fani są oburzeni.

„Dlaczego ona to robi?!” – w komentarzach nie ludzie nie kryją oburzenia. To najwidoczniej nie zniechęca Małgorzaty, która po raz kolejny Godlewska chce zaskoczyć

– „Przygotowałam dla Was coś nowego ❤️???. Jesteście gotowi? Odliczamy!”

Co na to ludzie? Niestety komentarze nie są zbyt przychylne, bo po raz kolejny kontrowersyjna postać sięga po treści patriotyczne.

– „Proszę Cię tylko nie weterani i polegli daj już im spokój”

– „Myślę, że nie powinnaś robić nic! Zostaw w spokoju weteranów i zasłużonych dla tego Kraju. Nie hańb więcej barw narodowych godła i tradycji. Daj zasłużonym obchodzić swój dzień w ciszy, ku pamięci i spokoju. Nie wyj!!! Nie hańb hymnu i pieśni żołnierskich. To nie jest Twój dzień i Twoje święto! Daj w ciszy pomodlić się za tych co polegli i przelali krew i łzy za ojczyznę. I z radością honorować tych, którzy jeszcze na tym świecie są!”

– „Lepiej tego nie rób!”

– „Błagam. Odpuść piosenki związane z patriotyzmem. Z tego nie ma i nie będzie nic dobrego”

– „Już wszystko wszystkim, ale czy Ty kobieto chociaż krzty szacunku nie masz? Powstanie Warszawskie to delikatna i bolesna historia naszego kraju, do której trzeba się odnosić ze zrozumieniem i przede wszystkim SZACUNKIEM, a nie Ty zaraz odwalisz znowu jakąś parodię i historia o bohaterach sobie ponownie dupę podetrzesz, ogarnij się, chociaż ten jeden raz sobie daruj”

Najwidoczniej jedna z sióstr Godlewskich ma za mało kontrowersji i negatywnych komentarzy wokół swojej osoby. Kiedy Godlewska zaśpiewała hymn USA, internauci nie zostawili na niej suchej nitki. Czy Waszym zdaniem teraz to już przesada i mogła sobie darować?

Kurs online: Trenera Personalnego z MEN
Kurs online: Trenera Personalnego z MEN
49,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Kurs online: Trenera personalnego z zaświadczeniem MEN za 49,99 zł w Akademii Dietetycznie Poprawni

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz