Home Kategorie Poruszające 5-latka rozpaczliwie próbuje uratować 7-miesięczną siostrę. Wszystko widzi przerażony ojciec.

5-latka rozpaczliwie próbuje uratować 7-miesięczną siostrę. Wszystko widzi przerażony ojciec.

Wiele słyszymy o wojnie w Syrii. Konflikt, który trwa tam od 2011 roku pochłonął już pół miliona ludzkich istnień. Z tego ponad 21 tysięcy to dzieci.

Za chwilę zobaczysz jeden z najbardziej dramatycznych obrazów, który przypomina o tragicznym losie ludzi w tym kraju. To nagranie i zdjęcia zarejestrowano w minioną środę. Mrożące krew w żyłach sceny obiegły już cały świat.

Zdjęcie zrobiono w minioną środę w mieście Ahira, w syryjskim muhafazie Idlib po nalocie przeprowadzonym przez syryjskie oddziały wspierane przez Rosję.

Na fotografii widzimy ojca, który wyciąga rękę do swoich córek i próbuje im pomóc. Starsza dziewczynka trzyma swoją młodszą siostrę za koszulkę. W tle widać zniszczony od bomb dom. Niestety ta historia nie ma pozytywnego zakończenia. Pomimo starań dzieci spadły z 5 piętra. 5-letnia Riham zmarła wskutek odniesionych ran, a jej 7-miesięczna siostra Tuqa walczy o życie w szpitalu. Wcześniej w wyniku ataku pod gruzami zmarła ich matka.

Tylko podczas środowych nalotów zginęło 59 cywilów (w tym pięcioro dzieci), a ponad 100 kolejnych osób zostało rannych.

Pakiet day spa dla 1 osoby
Pakiet day spa dla 1 osoby
149,99 zł
350,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Pakiet day spa dla 1 osoby na twarz i ciało za 149,99 zł w Hotelu Zimnik

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz