Home Kategorie Ludzie Kamil D. spowodował kolizję pod wpływem alkoholu. Internauci od razu wypomnieli mu kilka zdań.

Kamil D. spowodował kolizję pod wpływem alkoholu. Internauci od razu wypomnieli mu kilka zdań.

Tym wydarzeniem od kilku dni żyje cała Polska. Znany dziennikarz będąc pod wpływem alkoholu spowodował kolizję na autostradzie A1.

BMW X6 M, które prowadził uderzyło w pachołki rozdzielające jezdnię. Gdy na miejscu zjawiła się policja, okazało się, że Kamil D. ma 2,6 promila alkoholu w organizmie. Został zatrzymany w areszcie do wytrzeźwienia i wyjaśnienia. Tymczasem internauci wypominają mu niewygodny cytat, w którym to Kamil D. zaznaczył, że jest abstynentem.

W grudniu 2018 roku Mateusz Morawiecki zapytał polityków czy pomagają swoim żonom w przygotowaniach do świąt. Do pytania premiera odniósł się Kamil D. Jak dowiadujemy się z jego wypowiedzi, dziennikarz uznał pytanie Morawieckiego za seksizm i skrytykował jego poczynania. Wypowiedział też przy tym słowa, na które teraz zwraca uwagę wielu Polaków.

Do sieci wrzucił nagranie, w którym – co ciekawe jadąc samochodem – krytykował szefa polskiego rządu. Wypowiadał przy tym słowa, które teraz wielu internautów cytuje jako „przewrotność losu”.

To może Cię zainteresować:  Agata Duda olśniła wszystkich swoją kreacją. Żony dyplomatów kipiały z zazdrości.

– „Gdybym nie był abstynentem, to bym sobie huknął setkę whisky. I popiłbym irlandzkim guinnessem. Że tak zacytuję dowcipnie żarcik, którym pan premier Morawiecki zechciał się podzielić z nami wszystkimi podczas tego partyjnego zlotu PiS… No tak, faktycznie, jak się wypije odpowiednią ilość alkoholu, to polski jest podobny to irlandzkiego, angielskiego, czy jakiegokolwiek innego języka. Bo zdaje się, że język pijactwa jest językiem uniwersalnym. Mówię to jako człowiek, który swoje w życiu już wypił” – mówił Kamil D.

Najwyraźniej dziennikarz zdążył już zmienić poglądy, bo sam został zatrzymany za jazdę pod wpływem.

– „Ależ życie bywa czasem wręcz niemożliwie ironiczne”– komentują teraz internauci.

Poniżej znajdziecie nagranie:

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz