Home Kategorie Poruszające Rewal: zakończono akcję ratunkową. Z morza wyłowiono 2 ciała.

Rewal: zakończono akcję ratunkową. Z morza wyłowiono 2 ciała.

Kilka dni temu nad morzem zaginęły cztery osoby. Po godzinie 19:00 służby zostały poinformowane o tym, że czwórka plażowiczów nie została odnaleziona.

Rozpoczęto gorączkowe poszukiwania i akcję ratunkową. Dwie osoby przeżyły, dwie zginęły…

Na początku ratownicy otrzymali informację, że topią się trzy osoby. Później została ona zweryfikowana – topiły się cztery, bo 42-latek, który zauważył, co się dzieje w morzu, sam skoczył na ratunek. Podkomisarz Zbigniew Frąckiewicz z Komendy Powiatowej Policji w Gryficach w rozmowie z TVN24 powiedział, że 13-latek i 14-latka wyszli z wody samodzielnie. Nadal trwały poszukiwania 13-latka i 42-latka.

42-letni mężczyzna został wyciągnięty z wody po godzinie 21. Ciało 13-latka znaleziono w okolicach Pobierowa kilka godzin później.

Tamtego dnia ratownicy alarmowali, że warunki nie dopisują do tego, aby korzystać z morskich kąpieli. W niektórych miejscach wywieszono nawet czerwoną flagę.

Mężczyzna, który zginął prawdopodobnie opiekował się dziećmi i doglądał ich z brzegu. W pewnym momencie zaczęły się one topić. To wtedy rzucił się im na ratunek. Policja wyjaśni okoliczności tragedii.

Jazda w terenie ze szkoleniem
Jazda w terenie ze szkoleniem
149,99 zł
196,00 zł
60 dni
do końca oferty!
30-minutowa jazda samochodem terenowym ze szkoleniem za 139,99 zł i więcej opcji w firmie Terenowy Patrol (do -31%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz