Home Kategorie Ludzie Agnieszka Kotońska kusi w samym bikini. „Po co na siłę robisz z siebie nastolatkę?”

Agnieszka Kotońska kusi w samym bikini. „Po co na siłę robisz z siebie nastolatkę?”

Agnieszka Kotońska kusi nową figurą. Uczestniczka „Gogglebox” nie ma zamiaru ukrywać tego, że jej nowa sylwetka sprawia, iż czuje się 100% kobietą.

Nam również ta odsłona się podoba, a jeszcze bardziej cieszy fakt, że Agnieszka udowadnia, iż w każdym wieku można wyglądać świetnie.

Agnieszka Kotońska kusi w krótkich spodenkach i seksownej pozie. Do tego ten uśmiech! Celebrytka sama czerpie radość ze zmiany jaką bez wątpienia jest zrzucenie kilku kilogramów. Do tego sport i endorfiny podane jak na tacy.

– „Moje odbicie w lustrze pokazuje mi szczęśliwą, spełniona mamę, żonę i babcię, szaloną wariatkę, która patrzy na życie przez różowe okulary”

– „Widzę kobietę, która ma problemy, ale myśli, że one same się rozwiążą ❣❣. Kobieta, która budzi się czasem w złym nastroju, ale tłumaczy sobie, że każdy tak ma. Widzę Agę, która cieszy się najdrobniejszymi rzeczami, kocha ludzi i uwielbia zwierzęta ❣ patrząc na siebie, marzę tylko o jednym, żeby uśmiech i dobra energia nigdy nie wyparowały”

Nie da się ukryć, że dla wielu ludzi Agnieszka to osoba pełna pozytywnej energii i z wiecznym uśmiechem na twarzy. To dodaje jej jeszcze więcej uroku.

To może Cię zainteresować:  Mała dziewczynka miała nietypową prośbę do księcia Williama. Ku rozbawieniu publiczności spełnił ją.

Fani to widzą i doceniają przemianę. Patrząc jednak na foty, można odnieść wrażenie, że z dnia na dzień robi się coraz bardziej seksownie!

– „Jesteś cudowną kobietą. Podbieram trochę tej pozytywnej energii od Ciebie ?”

– „Aga jesteś piękna, niepowtarzalna i właśnie te wszystkie baby, które cię teraz krytykują, będąc w twoim wieku, będą się skręcać, by wyglądać jak ty”

– „Agnieszka, jest coraz bardziej sexy. Wow!”

Pojawiły się również słowa ludzi, którym przemiana Agnieszki nie podoba się.

To może Cię zainteresować:  Blanka Lipińska nie zawsze wyglądała tak. „Byłam grubą świnką z czarnymi włosami”.

– „Chyba czas pogodzić się z upływem czasu. A siłę robić się na młoda. Ten czas już minął.”

– „Trzeba umieć przyjąć i krytykę, a nie tylko szukać poklasku i miodu na uszy. Jeśli się komuś coś nie podoba, to trudno ma prawo to napisać, bo nie ma Pani konta prywatnego”

– „Trochę pokory,skromności,elegancji i szyku, bo to nadaje prawdziwej kobiecie klasy. Życzę sukcesów i naprawdę proszę pomyśleć nad soba”

– „Oj, dla mnie już to robi się niesmacznie…”

A Wy co o tym sądzicie?

Źródło: instagram.com

Oczyszczanie i nawilżanie skóry
Oczyszczanie i nawilżanie skóry
49,99 zł
150,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Mikrodermabrazja z maską od 49,99 zł i więcej opcji w Licencjonowanym Studiu Urody Joanna w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
35
Ha ha
Ha ha
49
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
21

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz