Home Kategorie Poruszające Uprowadził 5-letniego syna, a jego mamie wysłał SMS-a. „Zabiję go i siebie”.

Uprowadził 5-letniego syna, a jego mamie wysłał SMS-a. „Zabiję go i siebie”.

23-latek uprowadził 5-letniego syna i groził jego matce, że zabije go oraz siebie. To już drugi podobny przypadek w ostatnim czasie.

Wcześniej porwany przez ojca został Dawid Żukowski, którego ciało odnaleziono kilkanaście dni temu. Na szczęście w tym przypadku historia miała dobre zakończenie. Chłopcu nic się nie stało.

Do dramatycznych wydarzeń doszło w piątek późnym popołudniem w gminie Trąbki Wielkie, niedaleko Gdańska. 23-letni mężczyzna zabrał swojego 5-letniego syna z domu i odjechał w nieznanym kierunku. Matce dziecka wysłał SMS-a „Zabiję go i siebie”. Zrozpaczona kobieta natychmiast powiadomiła policję.

Funkcjonariusze natychmiast ruszyli do akcji. Antyterroryści zorganizowali obławę. W trakcie poszukiwań chłopca zatrzymywano wszystkie samochody i kontrolowano je. Poszukiwania dziecka były prowadzone również z powietrza. Ostatecznie ojca i syna znaleziono w lesie w zaparkowanym aucie, które mężczyzna zamknął od środka.

Na miejsce przybył policyjny negocjator. Chłopca udało się uwolnić po 2 godzinach. Na szczęście nic mu się nie stało. Trafił jednak do szpitala, aby sprawdzić w jakim jest stanie. Maluch wrócił do swojej matki około 1:00 w nocy.

Do -50% na Wyprzedaży w eobuwie.pl
Do -50% na Wyprzedaży w eobuwie.pl
0,00 zł
12 dni
do końca oferty!
Do -50% na Wyprzedaży w eobuwie.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz