Home Kategorie Ludzie Alex z „Chłopaków do wzięcia kiedyś była mężczyzną. Teraz chce być wokalistką.

Alex z „Chłopaków do wzięcia kiedyś była mężczyzną. Teraz chce być wokalistką.

Alex z „Chłopaków do wzięcia” chce być wokalistką. Kilka dni temu zapowiedziała, że przygotuje coś specjalnego, z okazji obchodów rocznicy Powstania Warszawskiego.

Alexandra, którą poznaliśmy w programie „Chłopaki do wzięcia”, zmieniła się nie do poznania. W programie opowiadającym o zmaganiach mężczyzn z wsi i małych miejscowości, poszukujących wybranki serca. Teraz Alex jest już pewna, że w 100% czuje się kobietą i stara się zaistnieć w social media, najlepiej jako piosenkarka.

Alexandra najwyraźniej bardzo pragnie być piosenkarką. Jakiś czas temu zapowiedziała wykonanie piosenki „Warszawskie Dzieci”. Wybór repertuaru jest dość odważny, bo utwór ten ma ogromne znaczenie dla Powstańców i Warszawiaków.

W nagraniu zapewnia, że nie ściągnęła tego pomysłu od jednej z sióstr Godlewskich, która od jakiegoś czasu zapowiadała utwór w sieci. Małgorzata Godlewska opublikowała pieśń z Powstania Warszawskiego i wiele osób było zaskoczonych teledyskiem, który rzeczywiście nie urągał godności tej rocznicy.

Jak poradziła sobie z „Warszawskimi Dziećmi” Alex?

Poniżej możecie sprawdzić wcześniejsze utworu w jej wykonaniu:

Kurs online: Doradca Dietetyki z MEN
Kurs online: Doradca Dietetyki z MEN
49,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Kurs online: Doradca dietetyczny z zaświadczeniem MEN za 49,99 zł w Akademii Dietetycznie Poprawni

Twoja reakcja?

Super
Super
13
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
11
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz