Home Kategorie Poruszające Zielona Góra: mężczyzna skuty kajdankami i z poderżniętym gardłem przed pizzerią.

Zielona Góra: mężczyzna skuty kajdankami i z poderżniętym gardłem przed pizzerią.

Horror w Zielonej Górze. W minioną sobotę po godzinie 17:00 przed drzwiami jednej z tamtejszych pizzerii zauważono młodego, skutego kajdankami mężczyznę.

Najbardziej przerażające jest jednak to, że z szyi tryskała mu krew, jakby ktoś przed chwilą poderżnął mu gardło. Krzyczał, że umiera i że chcieli go zabić. Obsługa lokali natychmiast ruszyła mu na pomoc. Ciężko ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala. Wiadomo, że jego stan jest poważny i może nawet stracić mowę. Na jaw wychodzą kolejne fakty odnośnie całego zdarzenia.

Prokurator i śledczy sprawdzili już jedną z kamienic, która mieści się niedaleko pizzerii. Po kilku godzinach zatrzymano mężczyznę i kobietę.

– „Do sprawy zostały zatrzymane dwie osoby, to kobieta i mężczyzna” – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Mężczyzna i kobieta trafili w ręce policji. To małżeństwo. Oboje usłyszeli zarzut usiłowania zabójstwa.

Śledczy póki co nie podają szczegółów zdarzenia. Nie wiadomo kto zdał mężczyźnie cios w szyję i czy był on torturowany. Można tylko przypuszczać, że sprawa miała wątek miłosny. Nieoficjalnie mówi się, że ofiara miała być zwabiona do mieszkania przez kobietę, z którą miał mieć romans. Kajdanki, z którymi zauważyli go przechodnie miały być elementem gry miłosnej, która po chwili zamieniła się w prawdziwy koszmar.

Upiększający pakiet Day Spa
Upiększający pakiet Day Spa
89,99 zł
250,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Day Spa za 89,99 zł w Gabinecie Kosmetycznym Mona Lisa

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
12
Wow
Wow
10
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz