Home Kategorie Ludzie Justyna Żyła ma chłopaka. Pochwaliła się nim na Instagramie.

Justyna Żyła ma chłopaka. Pochwaliła się nim na Instagramie.

Justyna Żyła ma nowego chłopaka? Wiele wskazuje na to, że tak. Celebrytka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia, które nie pozostawiają żadnych złudzeń. Kim jest jej nowa miłość?

O Justynie Żyle zrobiło się głośno w momencie, gdy rozstała się ze skoczkiem narciarskim, Piotrem Żyłą. Od tamtego momentu kobieta próbuje swoich sił w show-biznesie. W ten oto sposób celebrytka wzięła udział w rozbieranej sesji dla Playboya, wystąpiła w Tańcu z Gwiazdami, a nawet założyła kulinarny kanał na YouTube, bo jak sama twierdzi, kocha gotować.

Chociaż wszędzie jej pełno, wielu fanów Justyny zastanawiało się, czy znajdzie nową miłość i kiedy to nastąpi. Tymczasem wszystko wskazuje na to, że Justyna Żyła poszukiwania ma już za sobą.

To może Cię zainteresować:  Syn Justyny Żyły woli mamę w „Playboy'u” niż w policji. Policjanci szybko odpowiedzieli.

Celebrytka podzieliła się na swoim Instagramie zdjęciami z romantycznego spaceru po górach. Na pierwszy rzut oka widać, że tryska radością, którą dzieli z inną osobą. Świadczyć o tym może opis zdjęcia: „Z najlepszym towarzyszem”.

To jednak dopiero początek. Na kolejnym zdjęciu widzimy, jak Żyła i jej wybranek trzymają się za ręce, podczas gdy w tle widać domek, delikatnie zachmurzone niebo i piękne góry.

I chociaż Justyna nie zdradziła kim jest, ani jak dokładnie wygląda tajemniczy mężczyzna, ostatnie zdjęcie mówi nieco więcej. Widzimy na nim wybranka Żyły siedzącego tyłem do obiektywu. Nie sposób nie zauważyć narysowanego tuż obok niego serca, który może wskazywać na to, że jest to coś więcej, niż „wypad w góry z kolegą”.

To może Cię zainteresować:  Piotr Żyła komentuje rozstanie z małżonką: „Zostałem zmuszony do wyprowadzki! Moje małżeństwo rozpadło się już dawno temu.”

Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na więcej informacji o „tajemniczym mężczyźnie”. Jesteście ciekawi kim jest wybranek Justyny Żyły?

Źródło: instagram.com

Całodniowe wejście do sali zabaw
Całodniowe wejście do sali zabaw
17,99 zł
30,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Sala zabaw: nieograniczone czasowo wejście od 17,99 zł w Sali Zabaw Podwodny Świat w Tychach (do -45%)

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz