Home Kategorie Poruszające Zasłonił 4-latce oczy krawatem i wykorzystał ją. Współwięzień nie miał dla niego litości.

Zasłonił 4-latce oczy krawatem i wykorzystał ją. Współwięzień nie miał dla niego litości.

Johnatan Byram z Hazel Close w Wielkiej Brytanii to prawdziwy potwór. Mężczyzna zawiązał oczy 4-letniej dziewczynce, a gdy już nic nie widziała, brutalnie ją zgwałcił.

Za ten czyn został skazany na 11 lat więzienia. Więzienia, a raczej piekła, które przyszło mu przeżyć za kratami. Gdy tylko „kolega z celi” Johnatana dowiedział się za co ten siedzi, nie miał dla niego litości.

Prawniczka Jonathana Byrama przed sądem w Leeds ujawniła szczegóły pobytu swojego klienta w więzieniu.

– „Musi nieustannie walczyć. Teraz został zaatakowany przez swojego kolegę z celi. Ktoś może myśleć, że na to zasłużył i on to rozumie” – mówi adwokat Katherine Robinson.

Rozprawa Byrama została na chwilę przerwana tuż po wybuchu agresji jednego z widzów, który wykrzyczał: „Lepiej dajcie mu dożywocie, bo inaczej go zabiję!”. Do sali natychmiast wezwano pracowników ochrony. Niedługo potem prokurator Rupert Doswell opowiedział, jak 50-latek dopuścił się gwałtu. Policja z kolei podobno dowiedziała się o wszystkim dopiero, gdy wykorzystana 4-latka opowiedziała o swoim dramacie krewnemu. Dziewczynka miała też podać kolor krawata, którym pedofil zakrył jej oczy. Opisany krawat znaleziono w domu Byrama.

To może Cię zainteresować:  33-latek z Chojnowa wykorzystywał 1,5-rocznego chłopca. Matka dziecka o wszystkim wiedziała.

Zatrzymany przyznał się do winy. Został skazany na 11 lat więzienia, a jego nazwisko już na zawsze będzie widniało w rejestrze przestępców seksualnych. Wiadomo także, że już wcześniej był karany za podpalenie, napaść i inne okrucieństwa wobec najmłodszych.

Liczymy na to, że skrzywdzona dziewczynka pomimo tego, co ją spotkało, będzie w stanie normalnie żyć.

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
15
Zły
Zły
32

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz