Home Kategorie Poruszające 14-latka wyszła do sklepu. Po drodze została dosłownie rozszarpana przez niedźwiedzia.

14-latka wyszła do sklepu. Po drodze została dosłownie rozszarpana przez niedźwiedzia.

To miało być zwykłe wyjście do pobliskiego sklepu. 14-letnia dziewczyna wyszła na małe zakupy i już nigdy nie wróciła do domu. Szczegóły tej tragedii mrożą krew w żyłach.

Sonia Czernigowa z miejscowości Jodwa w rosyjskiej Republice Komi, wybrała się do sklepu po sok i czekoladę. Zdawać by się mogło, że zaraz wróci do domu. Z pewnością tak by było, gdyby na jej drodze nie stanęło dzikie zwierzę, a dokładniej niedźwiedź.

Niedźwiedź dosłownie zmasakrował ciało nastolatki. Okaleczone zwłoki Soni zauważyła grupa chłopców, którzy zaalarmowali okolicznych mieszkańców. W pobliżu ciała odkryto ślady pozostawione przez dzikie stworzenie, w starciu z którym nastolatka nie miała szans. Co więcej, ciało było do tego stopnia rozszarpane, że ojciec dziewczyny nie był w stanie jej rozpoznać. Dzisiaj z przerażeniem i łzami w oczach wraca do chwili, gdy okazało się, że ofiarą zwierzęcia padła jego córka.

– „Nie chciałem wierzyć, że to była moja córka, że to jej ciało mam przed oczami. Miała zmasakrowaną twarz, nie dało się jej rozpoznać. Była ubrana tak jak wszystkie inne dziewczyny, tylko kurtkę miała charakterystyczną. Wszystko stało się jasne, kiedy wybrałem jej numer, a telefon zadzwonił w kieszeni” – mówił w Daily Mirror zrozpaczony ojciec Soni, Siergiej Czernigow.

Mieszkańcy Jodwy żyją w strachu. W końcu dzikie zwierzę jest gdzieś w okolicy i nie wiadomo kiedy zaatakuje ponownie. Sporo mówi się też o wilkach, które zmiarkują okoliczne lasy.

Pizza duża lub gigant: 1-3 sztuki
Pizza duża lub gigant: 1-3 sztuki
21,50 zł
26,30 zł
30 dni
do końca oferty!
Pizza o średnicy 30 cm (od 21,50 zł) lub 43 cm (od 28 zł) w Pizzerii Fuks

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
14
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz