Home Kategorie Ludzie Kotońska świętuje rocznicę ślubu. Pokazała zabawne zdjęcie z mężem.

Kotońska świętuje rocznicę ślubu. Pokazała zabawne zdjęcie z mężem.

Agnieszka Kotońska świętuje razem z mężem rocznicę ślubu. Para jest w udanym związku małżeńskim już 24 lata. Przy okazji rocznicy, Agnieszka pochwaliła się uroczym zdjęciem sprzed lat.

Agnieszka Kotońska jest jedną z barwniejszych postaci programu „Gogglebox. Przed telewizorem”. Wiele osób śledzi program właśnie ze względu na jej szczere do bólu komentarze. Mimo iż Agnieszka zdaje się być dość szaloną osobą, jej życie prywatne jest bardzo uporządkowane. Ze swoim mężem jest już od 24 lat.

Agnieszka wzięła ślub z Arturem, który także występuje w programie, 5 sierpnia 1995 roku. Jak sama przyznaje, ona i jej mąż są całkowicie różni, ale najwidoczniej przeciwieństwa się przyciągają. Parę jeszcze od szkolnych lat łączy ogromna i szczera miłość. Oczywiście fani Agnieszki i Artura pośpieszyli w komentarzach z gratulacjami z okazji rocznicy:

To może Cię zainteresować:  Nie zgodziła się odłączyć męża od respiratora. Obudził się po 3 miesiącach i powiedział te słowa.

– „Gratulacje i kolejnych lat w miłości, szacunku i zrozumieniu”

– „Szczęścia kochani, uwielbiam was!”

– „Wszystkiego Najlepszego na dalsze, wspólne pełne miłości i radości lata!”

Przy okazji wspominek jednego z najważniejszych dni w jej życiu, celebrytka pochwaliła się pewnym starym zdjęciem. Na jej Instastory pojawiła się fotografia, która jest naprawdę urzekająca. Widać, że gwiazda od zawsze miała bardzo kolorowy styl. Kolejne jej metamorfozy czasami zaskakują, ale chyba żadna z nich nie zapowiadała, że kiedyś jej stylizacje były aż tak interesujące.

To może Cię zainteresować:  Ta para bliźniaczek z Brazylii podbija branżę modową. Nigdy nie zgadniesz co sprawia, że są tak wyjątkowe.

Źródło: instagram.com

Dieta OXY: celebryci ją uwielbiają
Dieta OXY: celebryci ją uwielbiają
47,00 zł
69,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Dieta OXY: dieta odchudzająca ceniona przez celebrytów od 47 zł (do -40%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz