Home Kategorie Poruszające Matka skatowała syna kijem hokejowym. Twierdziła, że tak wypędzi z niego demona.

Matka skatowała syna kijem hokejowym. Twierdziła, że tak wypędzi z niego demona.

Matka skatowała syna kijem hokejowym, bo chciała wypędzić z niego demona. Chłopiec został odnaleziony w pokoju hotelowym w Niżnym Nowogrodzie, gdzie zostawiono go po brutalnym ataku.

Początkowo przerażony 12-latek nie chciał wyjawić prawdy. Dopiero później o wszystkim opowiedział policji.

Rosyjska stylistka fryzur, 29-letnia Maya Mayer zameldowała się 22 lipca w hotelu Nostalgia w Niżnym Nowogrodzie. Wraz z nią był 12-letni syn i miesięczna córka.

Cztery dni później kobieta poinformowała personel, że zostawia chłopca w pokoju, bo sama musi pojechać z młodszym dzieckiem do szpitala.

Kiedy pracownicy hotelu zaczęli się niepokoić, weszli do pokoju, który wynajęła kobieta. W środku znaleźli przestraszonego, brutalnie pobitego 12-latka. Spędził w samotności niemal dwa dni bez jedzenia i picia.

Jak informowała „Komsomolskaja Prawda”, chłopiec początkowo nie chciał powiedzieć, kto go skatował. Twierdził, że siniaki na twarzy i ciele są wynikiem gry w hokeja. Dopiero później wyjawił straszną prawdę oraz opowiedział, co mu zrobiła własna matka.

Z informacji jakie przekazał policji 12-latek wynika, że Mayer najpierw związała go, a następnie wstrzyknęła u jakiś lek lub narkotyk. Kiedy biła go kijem, krzyczała, że wypędza z niego demona.

Wiele wskazuje na to, że kobieta ma problemy psychiczne. Od co najmniej ośmiu lat nie kontaktowała się z rodziną. Jej siostra Olga powiedziała, że po urodzeniu pierwszego dziecka, 29-latka cierpiała na depresję poporodową. Wydaje jej się też, że mogła wstąpić do jakiejś sekty.

Maya Mayer została zatrzymana pod zarzutem znęcania się nad synem, zaś 12-latek i jego siostrzyczka trafili pod opiekę rosyjskich władz. Rodzina kobiety chce jednak zająć się dziećmi.

Stomatologia
Stomatologia
24,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Fluoryzacja, skaling, przegląd jamy ustnej i więcej od 24,99 zł w Gabinecie Stomatologicznym Adama Popko

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
7
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz