Home Kategorie Poruszające Matka zamordowała swoje dwie córeczki, ponieważ przeszkadzały jej w pracy prostytutki.

Matka zamordowała swoje dwie córeczki, ponieważ przeszkadzały jej w pracy prostytutki.

Matka, która w ciągu kilku tygodni zabiła swoje dwie córki, bo „przeszkadzały jej w życiu seksualnym”, spędzi resztę życia w więzieniu.

Louise Porton z Rugby w Anglii najpierw udusiła swoją 3-letnią córkę Lexi, a 2 tygodnie później zabiła drugą, 17-miesięczną córkę Scarlett.

Jej czyny zostały nazwane „złymi” i „zaplanowanymi”. Sędziowie usłyszeli, że nie wykazywała skruchy w związku z pozbawieniem życia dwójki dzieci.

Kobieta była wyjątkowo wyrachowana. Chociaż trudno w to uwierzyć, kobieta dzwoniła po pogotowie i informowała o tragicznym zajściu. Wzywała pomoc i twierdziła, że dzieci nadal żyją.

W sądzie Porton nie przyznała się do winy. Sąd mimo wszystko uznał ją za winną i skazał na dożywocie z możliwością ubiegania się o rewizję wyroku nie wcześniej, niż za 32 lata.

To może Cię zainteresować:  Nie żyje 22-letnia studentka, która została brutalnie zgwałcona w kościele. Nadal nie wiadomo kto jest sprawcą.

W trakcie procesu sędziowie usłyszeli m.in. że kobieta śmiała się w domu pogrzebowym organizując pogrzeb Lexi. Dwa dni później zabiła młodszą z córek.

Porton przyjęła 41 zaproszeń do znajomych w aplikacji randkowej zaledwie jeden dzień po zabiciu starszej córeczki, jak podaje BBC News.

Prokuratura opisała kobietę jako „zimną” i „pozbawioną emocji”.

Porton zabiła swoje dzieci, bo „przeszkadzały jej w robieniu tego, co chciała, kiedy chciała i z kim chciała”.

– “Matka godzinami czatowała z mężczyznami w takich aplikacjach jak MeetMe, czy Badoo i oddawała dzieci pod opiekę rodziny, aby mogła umawiać się z klientami” – podaje The Sun.

Policjanci z Warwickshire powiedzieli, że ze zgromadzonych dowodów wynika, że kobieta próbowała zabić swoją starszą córeczkę już dwa razy wcześniej.

To może Cię zainteresować:  Głodziła i biła swoje 6-tygodniowe dziecko. Raz uderzyła tak mocno, że złamała mu nogę.

Ojciec dzieci, Chris Draper, powiedział, że jest załamany.

– „Dlaczego Louise zrobiła coś tak okrutnego naszym córeczkom? Jesteś ich matką, osobą, która powinna się nimi opiekować i dbać o ich dobro. Kochać je” – powiedział ojciec, podaje The BBC.

– „Były dla ciebie po prostu niewygodne, jak mogłaś to zrobić?”

– „Całymi dniami rozmyślam i nie mogę pojąć, dlaczego moje dwie córeczki zostały mi zabrane, tylko dlatego, że Louise chciała sypiać z innymi.”

Pete Hill, z Policji w Warwickshire dodał:

– „To były zabójstwa z premedytacją. Kobieta nie okazała skruchy, a wyrok to potwierdza.”

To ogromna tragedia. Liczymy na to, że kobieta już nigdy nie wyjdzie na wolność.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
29
Zły
Zły
13

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz