Home Kategorie Poruszające 16-latek chwycił za siekierę i wymordował całą rodzinę. Na końcu sam odebrał sobie życie.

16-latek chwycił za siekierę i wymordował całą rodzinę. Na końcu sam odebrał sobie życie.

Ta sprawa wstrząsnęła nie tylko całą Rosją, ale i całym światem. To, co wydarzyło się bowiem w małej wiosce Patrikeewo w południowo-zachodniej Rosji, nie śniło się Wam nawet w najgorszych koszmarach.

A wszystko przez 16-letniego Timerlana Kamaletdinowa, który urządził w swoim domu krwawą rzeź, a na koniec sam odebrał sobie życie.

Był 18 sierpnia. Wtedy też 16-letni Timerlan Kamaletdinow złapał za siekierę i wymordował wszystkich członków najbliższej rodziny. Z jego rąk zginęła matka Marina, 4-letni bliźniacy Sofia i Antona, 66-letni dziadek Wiktor i 69-letnia babcia Lidia. Gdy wszyscy zostali zabici, nastolatek wspiął się na szczyt masztu antenowego i skoczył. Zginął na miejscu.

Poniżej 16-letni Timerlan Kamaletdinow i jego mama Marina.

Na chwilę przed popełnieniem samobójstwa, 16-latek nagrał wiadomość na poczcie głosowej swojego przyjaciela, mówiąc że zabicie rodziny było „łatwizną”. Na koniec zadzwonił do innego kolegi i powiedział mu, że zaraz odbierze sobie życie. To ten kolega pojawił się na miejscu zdarzenia jako pierwszy. Zmasakrowane ciała członków rodziny chłopaka odnaleźli sąsiedzi.

Na miejsce wezwano policję. Funkcjonariusze w domu odnaleźli list napisany przez 16-latka. Napisał w nim, że bardzo kochał swoją rodzinę, a szczególnie dziadków i dodał, że to wielka „szkoda”, że ich zabił. Dlaczego odebrał więc im życie? Jak sam podkreślił, zrobił to dlatego, że nie chciał, aby po śmierci Mariny i bliźniaków było im smutno.

Co kierowało 16-latkiem? Ciężko stwierdzić. Śledztwo w tej sprawie nadal trwa, a policja stara się odkryć motyw jego działania. Zbrodnia, której dopuścił się 16-latek jest tym bardziej szokująca zważywszy na fakt, że Marina kochała swoje dzieci. Niewykluczone jednak, że nastolatek był zazdrosny o to, że matka poświęca więcej czasu młodszym bliźniakom niż jemu. On sam natomiast wielokrotnie musiał opiekować się rodzeństwem. Inne źródła donoszą, że Timerlan już wcześniej mówił o tym, że chce wymordować swoją rodzinę. Niestety nikt nie brał wtedy tego na poważnie. Dzisiaj już wiadomo, że nie żartował.

– „Ten chłopak był bardzo inteligentny i bystry, wielokrotnie brał udział w szkolnych olimpiadach i wygrywał je. Nie wiadomo, dlaczego zrobił coś tak potwornego” – powiedział prokurator Wasyl Zima.

Fotokubek ze zdjęciem
Fotokubek ze zdjęciem
15,90 zł
60 dni
do końca oferty!
Od 15,90zł: Fotokubek z Twoim zdjęciem, latte lub magiczny kubek zmieniajacy kolor na Colorland.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz