Home Kategorie Ludzie Piotr Woźniak-Starak nie był na motorówce sam. Kim jest znaleziona na brzegu 27-latka?

Piotr Woźniak-Starak nie był na motorówce sam. Kim jest znaleziona na brzegu 27-latka?

Wszyscy zastanawiają się kim jest tajemnicza kobieta, która kilka dni temu płynęła w łodzi Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Obydwoje wypadli za burtę, ale tylko jej udało się dopłynąć do brzegu.

Kilka dni temu media poinformowały o tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach i poszukiwaniach 39-letniego mężczyzny z Warszawy. Szybko okazało się, że chodzi o Piotra Woźniaka-Staraka. Do wypadku niedaleko Giżycka doszło w nocy z soboty na niedzielę. Około 4:00 w nocy 27-letnia kobieta i producent filmowy znaleźli się w wodzie. Kobiecie udało się dopłynąć do brzegu. Niestety milioner nie miał tyle szczęścia. Mąż Agnieszki Woźniak-Starak jest nadal poszukiwany przez ratowników.

W sprawie nadal jest sporo niewiadomych. Do tej pory sytuacji nie skomentowała jeszcze żona zaginionego, ale na jej profilach w mediach społecznościowych pojawia się wiele komentarzy, w których internauci wyrażają współczucie i wsparcie. Jednocześnie wiele osób zastanawia się kim była kobieta, która płynęła z Piotrem w motorówce.

Na początku pojawiła się teoria jakoby 27-latka była siostrą Piotra Woźniaka-Staraka. Jednak te doniesienia nie zostały potwierdzone. Dodatkowo nie zgadzałby się wiek kobiety. Julia Starak kończy w tym roku 29 lat.

Najprawdopodobniej kobieta jest jedną z zaproszonych osób, które wraz z małżeństwem przebywały na Mazurach. Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak często zapraszali swoich przyjaciół do rodzinnej posiadłości niedaleko jeziora Kisajno, czym chętnie chwalili się w sieci.

Off-road: szkolenie z nagraniem HD
Off-road: szkolenie z nagraniem HD
89,99 zł
180 dni
do końca oferty!
45-minutowe szkolenie z jazdy off-road z nagraniem HD i bonem wartościowym za 89,99 zł i więcej opcji w Abstractive

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
14
Zły
Zły
8

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz