Home Kategorie Poruszające Uwiódł 14-latkę, a później brutalnie wykorzystał. Nie spodziewała się, że ją skrzywdzi.

Uwiódł 14-latkę, a później brutalnie wykorzystał. Nie spodziewała się, że ją skrzywdzi.

Miejscowość Dassia na greckiej wyspie Korfu to wakacyjny cel dla wielu osób. Niestety to w tej popularnej turystycznej lokalizacji doszło do ogromnej tragedii.

14-letnia Brytyjka spędzała tam wakacje z rodzicami. Jednak spokojny wypoczynek przerwał 32-letni pracownik hotelu. Najpierw uwiódł, a później zgwałcił nastolatkę.

Do tragedii doszło 14 sierpnia. W jednym z hoteli zatrzymała się rodzina z Wielkiej Brytanii. 14-latka nawiązała znajomość z 32-letnim Albańczykiem, który pracował w kurorcie. Według mediów mężczyzna robił wszystko, aby uwieść dziewczynę. W końcu udało mu się namówić ją na spotkanie sam na sam w jednym z pokoi. Tam doszło do gwałtu.

14-latka o wszystkim powiedziała rodzicom, a ci jeszcze tego samego dnia poinformowali policję. Mężczyzna przyznał się do uprawiania seksu z nastolatką. 32-latek zaprzecza jednak, że doszło do gwałtu. Według niego 14-latka sama wyraziła zgodę na stosunek. Mężczyzna obecnie przebywa w areszcie, a na 19 sierpnia zaplanowano kolejne przesłuchanie. Okazało się, że przebywał na terenie Grecji bez odpowiednich dokumentów.

Manicure hybrydowy
Manicure hybrydowy
29,99 zł
60,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Manicure hybrydowy od 29,99 zł w Salonie Fryzur i Kosmetyki Joanna Kwaśniewska

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
8

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz