Home Kategorie Ludzie Miliarder dostał na urodziny trzy 12-letnie dziewczynki. Nie miał dla nich litości.

Miliarder dostał na urodziny trzy 12-letnie dziewczynki. Nie miał dla nich litości.

66-letni Jeffrey Epstein był jedną z najbogatszych osób w Stanach Zjednoczonych.

W ostatnich latach okazało się, że miliarder był zamieszany w handel nieletnimi dziewczętami i sam też wykorzystał seksualnie kilkadziesiąt z nich. Epstein nie miał litości. W ramach makabrycznego urodzinowego prezentu dostał… trzy 12-letnie dziewczynki.

O miliarderze zrobiło się głośno w lipcu bieżącego roku. Został bowiem aresztowany i oskarżony o wykorzystywanie nieletnich oraz stręczycielstwo. Groziło mu 45 lat więzienia. Nie będzie sądzony, bo w nocy z 9 na 10 sierpnia popełnił samobójstwo w areszcie w Nowym Jorku, zaraz po tym, jak na jaw wyszło 2000 stron dokumentów ukazujących wykorzystywanie i sprzedawanie nieletnich dziewczynek. Do śmierci utrzymywał, że jest niewinny.

Jednak zeznania wielu świadków, w tym kobiet, które zostały wykorzystane w ubiegłych latach, mówią co innego. Ostatnio milczenie przerwała kolejna wykorzystana kobieta, Virginia Roberts Giuffre. Kobieta twierdzi, że w 1999 roku została zwerbowana dla miliardera, przez jego dziewczynę, Ghiskaine Maxwell. Epstein zaczął wykorzystywać Giuffre, gdy miała zaledwie 15 lat.

Zeznania Giuffre są wstrząsające. Kobieta mówiła, że nie była jedyną dziewczynką w posiadłości miliardera. Według jej zeznań, kilkadziesiąt lat temu Epstein otrzymał trzy 12-letnie dziewczynki, w ramach prezentu urodzinowego. Dzieci sprowadził dla niego z Francji jego przyjaciel Jean-Luc Brunel.

Wykorzystanie trzech dziewczynek z Francji potwierdzają dokumenty ujawnione ostatnio przez amerykański sąd. Giuffre podkreśla, że widziała 12-latki:

– „Jeffrey przechwalał się po tym jak je wykorzystał. Przyleciały z Francji, ponieważ były biedne, a ich rodzice potrzebowali pieniędzy. Zostały odesłane do kraju po jednym dniu. Opowiadał, że dziewczynki go masowały i uprawiał z nimi seks oralny.”

Według słów 35-latki, milioner był bardzo podekscytowany swoim makabrycznym „prezentem”:

– „Cały czas opowiadał o dziewczynkach z Francji. Mówił o tym jakie były urocze – podobało mu się, że wyglądały na bardzo młodziutkie. Opowiedział mi jak Burnel kupił je od ich rodziców, oferując im ogromną kwotę pieniędzy i mówiąc, że dziewczynki mają szansę na karierę w modelingu. Bawiło go, że ludzie tak łatwo łapią się na pieniądze i że za odpowiednią sumę można kupić wszystko.”

Brunel sprowadzał do Epsteina dziewczynki nie tylko z Francji. Według zeznań 35-latki, inne ofiary pochodziły z krajów Ameryki Południowej i Europy Wschodniej. Brunel załatwiał im nielegalne wizy, a Epstein umieszczał w mieszkaniu swojego brata na Manhattanie. W zamian, Epstein zainwestował milion dolarów w firmę Brunela.

– „Jeffrey i Brunel brali od nich pieniądze za rent, w ten sposób zmuszali je do sprzedawania swojego ciała, nagich zdjęć i nawet do pornografii. Uczyli je, że jedyną wartością jest to co mają między nogami.”

W sprawę seks-skandalu Epsteina zaangażowana jest również brytyjska rodzina królewska. Virginia Giuffre twierdzi, że miliarder zmuszał ją do stosunków z wieloma ludźmi z wyższych sfer – w tym z księciem Andrzejem, synem królowej Elżbiety II. 35-latka twierdzi, że trzykrotnie została zmuszona do uprawiania seksu z księciem Yorku. Rodzina królewska zaprzecza, żeby syn Elżbiety II miał jakikolwiek związek ze sprawą, jednak media opublikowały zdjęcie sprzed lat, na którym przytula nastoletnią Giuffre.

Przegląd, geometria kół
Przegląd, geometria kół
29,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Przegląd diagnostyczny lub diagnostyka komputerowa za 29,99 zł i więcej opcji w JW 13 – 3 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
6
Ha ha
Ha ha
9
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
115
Zły
Zły
410

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz