Home Kategorie Ludzie Nie żyje kolejny uczestnik programu „Chłopaki do wzięcia”. Widzowie go uwielbiali.

Nie żyje kolejny uczestnik programu „Chłopaki do wzięcia”. Widzowie go uwielbiali.

Nie żyje uczestnik programu „Chłopaków do wzięcia”. Mężczyzna zmarł w zeszłym tygodniu.

Fani programu przeżywają ciężkie chwile i nie ma się co dziwić, bo sympatyczny mieszkaniec Kryp, gdzie żył wraz z synem, dał się poznać widzom jako niepoprawny romantyk ciągle poszukujący miłości życia. Smutna informacja o śmierci jednego z najbardziej lubianych bohaterów, pana Stanisława, pojawiła się na profilu programu na Facebooku.

– „Mamy dla Was smutną wiadomość. Odszedł od nas jeden z bohaterów „Chłopaków” – pan Stanisław. W imieniu twórców programu składamy najszczersze kondolencje rodzinie i przyjaciołom” – brzmi oficjalny komunikat umieszczony na Facebooku.

Na razie nie wiadomo, co było przyczyną śmierci pana Stanisława.

Kiedy tylko informacja o śmierci bohatera programu obiegła media, w sieci bardzo szybko pojawiło się pełno komentarzy zasmuconych fanów.

– „Człowiek, który ciężko pracował ale uśmiechnięty i pozytywny. Kochał świat i wrażliwy był na kobiecy urok. Ogromna szkoda. Wyrazy współczucia dla syna”

– „Pierwszy bardzo pozytywnie zakręcony człowiek tu w programie. Najszczersze kondolencje”

– „Szok. Najbardziej pozytywny i wesoły w tym programie” – czytamy.

To już drugi bohater programu, który w przeciągu ostatnich 2 lat zmarł. Na początku zeszłego roku zmarł Ryman „Napoleon Paszkowski”. Bohater programu miał zaledwie 31 lat.

– „Niestety, ta informacja jest prawdziwa. Bohater o pseudonimie „Napoleon” zmarł śmiercią naturalną, prawdopodobnie na zawał serca” – informowała wtedy Anna Zwolińska, szefowa PR kanałów tematycznych Polsatu.

„Chłopaki do wzięcia” to serial paradokumentalny emitowany na antenie telewizji Polsat. Opowiada o mieszkańcach małych miejscowości, którzy szukają swoich drugich połówek. Oni sami są natomiast bardzo często postawieni w trudnych sytuacjach życiowych – podejmują się prac dorywczych, które niejednokrotnie pozwalają im na przeżycie. Bohaterowie programu często przedstawiają naturalistyczny obraz prowincjonalnej Polski. „Chłopaki do wzięcia” cieszą się niebywałą popularnością – wiosną wyemitowano już 15. sezon programu.

Wybielanie zębów
Wybielanie zębów
199,99 zł
400,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Wybielanie zębów od 199,99 zł w Przychodni Specjalistycznej Ewa Konopelko-Śliżewska – 2 lokalizacje (do -55%)

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
15
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz