Home Kategorie Ludzie To tam Piotr Woźniak-Starak wypoczywał przed zaginięciem. Wielka rezydencja rodziny Staraków na Mazurach (FOTO)

To tam Piotr Woźniak-Starak wypoczywał przed zaginięciem. Wielka rezydencja rodziny Staraków na Mazurach (FOTO)

Piotr Woźniak-Starak zaginął. Od niedzieli media relacjonują przebieg poszukiwań producenta, który wybrał się w nocny rejs motorówką po jeziorze Kisajno.

Towarzyszyła mu 27-letnia kobieta, która zeznała, że w trakcie zakręcania obydwoje wypadli z łódki. Ostatecznie udało się jej dopłynąć do brzegu, w przeciwieństwie do Piotra.

W poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka zaangażowana jest policja, straż pożarna, helikoptery i MOPR, którzy korzystają ze specjalistycznego sprzęty. Przeszukują oni przede wszystkim okolice luksusowej posiadłości należącej do rodziny Staraków. Ich gospodarstwo położone na Mazurach liczy aż 200 hektarów i leży na terenie miejscowości Fuleda.

Przez wielu mazurska posiadłość rodziny nazywana jest twierdzą, gdyż jest ona bardzo pilnie strzeżona i dostęp do niej mają tylko nieliczni. Wjazd do gospodarstwa jest co prawda niepozorny, ale zamontowano tam specjalne czujniki ruchu oraz kamery, które informują o każdej osobie wchodzącej na teren.

To może Cię zainteresować:  Nowe informacje w sprawie Romana Giertycha. Miał zagwarantować wyprowadzenie pieniędzy przez "łańcuszek spółek"

Posiadłość Staraków jest też cały czas monitorowana, a wysoki płot zapewnia poczucie bezpieczeństwa i prywatności. Posiadłość znajduje się niedaleko jeziora Kisajno, na którym prowadzone są poszukiwania. Jest to bardzo malownicze miejsce, ale też zajmujące sporą powierzchnię. Przy brzegu znajduje się mały, prywatny port.

Warto wspomnieć, że Piotr Woźniak Starak i Agnieszka Woźniak-Starak wielokrotnie chwalili się swoimi wyjazdami na Mazury. Para chętnie dzieliła się w sieci zdjęciami i nagraniami, na których płyną motorówką i odpoczywają zażywając kąpieli słonecznych. Poszukiwania męża Agnieszki Woźniak-Starak wciąż trwają.

View this post on Instagram

#mazury ❤️

A post shared by Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) on

Makijaż permanentny
Makijaż permanentny
99,99 zł
450,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Makijaż permanentny oczu od 99,99 zł i więcej opcji w Strefie Fotodepilacji i Modelowania Sylwetki w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
13
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz