Home Kategorie Poruszające Mężczyzna do niepełnosprawnego dziecka: „Zamknij ryj!”

Mężczyzna do niepełnosprawnego dziecka: „Zamknij ryj!”

Mężczyzna do niepełnosprawnego dziecka: „Zamknij ryj!”

Pani Anna, wraz ze swoją niepełnosprawną córeczką, robiła zakupy w centrum handlowym w Krakowie. To, czego doświadczyła ze strony innego klienta sklepu jest niewyobrażalne.

Niepełnosprawna dziewczynka pakowała warzywa do woreczka. Dziecko śpiewało (matka te dźwięki określa gaworzeniem). Wtedy podszedł do niej nieznajomy mężczyzna i kazał Róży „zamknąć ryj”. Pani Anna zwróciła mu uwagę, że jest to dziecko niepełnosprawne.

Wtedy mężczyzna powiedział, że pani Anna nie powinna mieć w ogóle dzieci skoro nie potrafi ich wychować i zaczął wyzywać kobietę oraz jej córkę. Zareagowali świadkowie, którzy starali się uspokoić mężczyznę. Jak mówi pokrzywdzona, nikt z pracowników sklepu nie udzielił im pomocy.

Kiedy pani Anna i Róża stały w kolejce do kasy, ponownie podszedł do nich ten sam mężczyzna. Tym razem stwierdził, że skoro kobieta nie umie wychować córki, powinna oddać ją do ZOO i tam ją wytresują. Ponownie zaczął wyzywać panią Annę i jej dziecko. W tym momencie matka próbowała wyciągnąć telefon i nagrać zajście. Wtedy mężczyzna zaczął ją szarpać. Podrapał jej rękę i najprawdopodobniej wybił nadgarstek. Kasjer wezwał ochronę. Jak twierdzi kobieta, ochroniarze nic nie zrobili. Na miejsce wezwano policję, ale gdy funkcjonariusze zjawili się na miejscu, agresywnego mężczyzny nie było już w sklepie.

Zabezpieczono nagranie z monitoringu. Kobieta apeluje o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny. Róża przez całą tę sytuację była bardzo zdenerwowana i płakała.

Pani Anna zapowiedziała złożenie skargi na ochronę sklepu. Apeluje też o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, gdyż zamierza złożyć pozew cywilny.

Colorland - fotoksiążka, różne formaty
Colorland - fotoksiążka, różne formaty
31,90 zł
60 dni
do końca oferty!
Od 31,90 zł: fotoksiążka A4 (28, 40 i więcej stron) w wersji standard lub Lux z Colorland

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz