Home Kategorie Ludzie 27-latka z motorówki Piotra Woźniaka-Staraka. Co stało się z kobietą po wypadku?

27-latka z motorówki Piotra Woźniaka-Staraka. Co stało się z kobietą po wypadku?

Nadal nie milką echa wypadku Piotra Woźniaka-Staraka. Niestety dzisiaj dotarła do nas informacja, że odnaleziono ciało producenta filmowego.

Wiadomo też, kim jest kobieta, która towarzyszyła mu tamtej nocy. To 27-letnia instruktorka żeglarstwa z Łodzi. Czy otrząsnęła się po tym, co stało się na jeziorze Kisajno?

Tragedia na jeziorze Kisajno zasmuciła wiele osób. Rodzina i sąsiedzi Piotra Woźniaka-Staraka nadal nie mogą otrząsnąć się po tym, co wydarzyło się w nocy z soboty na niedzielę. Policja, straż pożarna i MOPR poszukiwali producenta filmowego przez ponad 4 dni. Niestety dzisiaj dotarła do nas informacja, że Piotr Woźniak-Starak nie żyje.

To może Cię zainteresować:  W sieci pojawiają się nieoficjalne informacje o przyczynie śmierci Piotra Woźniaka-Staraka.

Do tej pory udało się ustalić przebieg wydarzeń feralnej nocy. Po godzinie 23:00 Piotr Woźniak-Starak wracał motorówką z kolacji z jednej z mazurskich restauracji. Zaraz za nim płynęli jego ochroniarze. Zanim dopłynął do rodzinnej posiadłości, odprawił ochroniarzy, ponieważ chciał jeszcze popływać. Razem z nim była 27-latka z Łodzi.

Na początku nie było wiadomo, kim jest towarzyszka Piotra Woźniaka-Staraka. Media podejrzewały, że to jego siostra, czyli Julia Starak. Szybko udało się ustalić, że kobieta nie pochodziła z rodziny Staraków. 27-latka to instruktorka żeglarstwa z Łodzi, która pracowała w okolicznej restauracji.

Ewa, która płynęła wraz z milionerem, do tej pory nie wróciła w rodzinne strony. Została przesłuchana jako świadek w śledztwie prowadzonym pod kątem spowodowania katastrofy w ruchu lądowym. Nadal pozostała do dyspozycji prokuratury na Mazurach. Obecnie mieszka w niewielkiej miejscowości koło Giżycka. Przebywa w domku wynajmowanym przez lokal, gdzie pracowała. Do pracy jednak na razie nie wróci. Na jej miejsce przyjęto nową osobę.

To może Cię zainteresować:  Poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka. Zaskakujące relacje świadka.

Kobieta nadal jest wstrząśnięta po tym, co się stało. Według „Faktu”, jest chroniona przynajmniej przez dwóch ochroniarzy. Jednoczenie przed jej domkiem pojawił się samochód z łódzką rejestracją. To prawdopodobnie jej bliscy, którzy przyjechali wesprzeć ją w tych ciężkich chwilach.

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
11
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
38
Zły
Zły
21

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz