Home Kategorie Ludzie Zaginięcie Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęło Polską. Sąsiedzi wyznali, co o nim myślą.

Zaginięcie Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęło Polską. Sąsiedzi wyznali, co o nim myślą.

Wypadek Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnął całym krajem. Dzisiejszy dzień niestety przyniósł nam tragiczny finał. Bliscy, ale i sąsiedzi producenta są zdruzgotani tym, co się stało.

Jak się okazuje, milioner cieszył się bardzo dobrą opinią na Mazurach.

Wypadek i informacja o śmierci 39-letniego Piotra Woźniaka-Staraka zasmucił wiele osób. Producent filmowy stał za sukcesami takich obrazów jak „Sztuka kochania” czy „Bogowie”. Był bardzo lubiany i ceniony, nie tylko w środowisku filmowym, ale również przez zwykłych ludzi. Dziennikarze „Faktu” postanowili sprawdzić jaką opinię o mężu Agnieszki Szulim, mają mieszkańcy wsi sąsiadującej z posiadłością jego rodziców na Mazurach.

To może Cię zainteresować:  Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka. W pewnej chwili żałobnicy zdjęli buty i zaczęli iść boso.

Tak jak myśleliśmy okazuje się, że sąsiedzi mają bardzo dobre zdanie o producencie filmowym:

– „Stonowany, dobrze wychowany, nigdy nie obnosił się ze swoim bogactwem. Przyjeżdżał z żoną i teściami, zawsze mówił „proszę”, „dziękuję”, jak prawdziwy człowiek z klasą i kulturą.”

Podobne wrażenie Piotr Woźniak-Starak wywarł w okolicznych miejscowościach. Właściciele i stali goście lokali we Fuledzie, Rydzewie i Giżycku nie mogą powiedzieć o nim złego słowa:

– „Lubił się zabawić, ale zawsze był w porządku. Rzadko imprezował po knajpach. Jeśli już chciał zrobić grubszą imprezę, to zawsze w domu.”

Piotr Woźniak zaginął w nocy z 17 na 18 sierpnia. Policja, straż pożarna i ratownicy WOPR poszukiwali go aż do dzisiaj. Rano dowiedzieliśmy się, że producent filmowy niestety nie żyje.

Smartbook z Twoimi zdjęciami
Smartbook z Twoimi zdjęciami
6,90 zł
49,90 zł
60 dni
do końca oferty!
Od 6,90 zł: Smartbook z Twoimi zdjęciami za i więcej opcji na stronie Yuupi.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
70
Zły
Zły
8

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz