Home Kategorie Ludzie Agnieszka Kotońska pokazuje brzuch, a hejterzy odpowiadają. „Twarzy i tak nie zmienisz”.

Agnieszka Kotońska pokazuje brzuch, a hejterzy odpowiadają. „Twarzy i tak nie zmienisz”.

Agnieszka Kotońska pochwaliła się płaskim brzuchem, a fani nie mogą wyjść z podziwu. Jest jej coraz mniej! Jak gwiazda programu „Gogglebox” to robi?

Sama zainteresowana zdradza, że to efekt restrykcyjnej diety i ćwiczeń. Widać, że kobieta promienieje i z chęcią dzieli się swoją metamorfozą z fanami, zagrzewając innych do tego, aby zmienili podejście do życia i zaczęli o siebie dbać. Z jakim odbiorem spotyka się Agnieszka?

O ile z początku widać było, że ma wsparcie internautów, to gdy zaczęła pokazywać więcej ciała, komentarze zaczęły być coraz bardziej złośliwe. Najczęściej jej zdjęcia komentują kobiety, którym nie podoba się to, że Agnieszka zakłada coraz odważniejsze kreacje, robi sobie w nich zdjęcia, a później wrzuca je do sieci.

Czy bohaterka „Gogglebox” przejmuje się tym? Zdaje się, że nie i jeszcze bardziej poświęca się ćwiczeniom oraz diecie. Na przekór wszystkim wrzuciła zdjęcie, na którym pokazuje płaski brzuch. Dodała do niego również komentarz skierowany do osób, które źle jej życzą. Co napisała?

„Dostaję od Was również takie wiadomości: „Aga ogarnij się!”, „Aga, Tobie już nie wypada!”, „Aga, ubierz się stosownie do wieku”, „Aga, spójrz w lustro, Ty już jesteś babcia”, „Aga, nie rób z siebie nastolatki!”, „Kobieta po 40- stce a ubiór wariatki”.

Czytam wiadomości od niektórych z Was i myślę sobie, co wypada kobiecie po 40, 30, 50, 20… Czy powinnam wyglądać jak przysłowiowa „starsza pani” i ściąć włosy, włożyć garsonkę i buty na kaczuszce, elegancką torebeczkę? Powinnam zachowywać się jak na wiek przystało i być poukładana mamą, babcią i perfekcyjną Panią domu?

Powiem Wam, że zawsze ubierałam się tak jak się czułam, czyli kolorowo radośnie, krótkie spodenki, spódniczki, kuse bluzeczki. Dla mnie wiek nie ma znaczenia. Nie będę też na siłę dla Instagrama czy FB i dla ludzi wbijać się w garsonkę i czesać koka na głowie, bo wtedy nie byłabym SOBĄ tylko OSOBĄ!

Lepiej być prawdziwym, szczerym i pokazać nawet własne niedoskonałości. Czy krótkie spódniczki, spodenki zarezerwowane są dla 20- latkii 30latki ? A 40 latki i 50-tki mają chodzić w garniturkach? Dla mnie wiek to tylko cyfry i nie blokują mnie one w niczym. Mam 43 lat i bardzo dobrze mi z tym ✌ A wam też ludzie wypominają wiek? Ubierają na siłę, dyktują warunki w czym wam najlepiej?”

Słowa Agnieszki i jej zdjęcie spotkały się ze sporym zainteresowaniem. Ludzie natychmiast zaczęli komentować postępowanie celebrytki.

To może Cię zainteresować:  Matka pozuje z dwojgiem swych dzieci. Następnie zerka na zdjęcie i postanawia zmienić swoje życie

– „Najważniejsze, że jesteś sobą? wiek to tylko liczba❤️”

– „A ja mam 41 lat i jestem w ciąży. ? Opinie że za późno „na starość” dzieciaka robić mam głęboko w d.. pie. ? Także jak widzisz zawsze znajdzie się jakaś zakała która będzie chciała „umilić życie innym”. Jesteś fajna babka i żyj po swojemu a jak się komuś nie podoba… trudno”

– „Wypada czy nie wypada to twój wybór jak wyglądasz i kogo z siebie robisz… To fakt, odkąd schudłaś świecisz ciągle tym brzuchem. Ok, rozumiem. Chcesz żeby się nim wszyscy zachwycali, bo zdobyłaś to ciężką pracą… Tylko zostań sobą i miej swój styl, bo momentami mam wrażenie że widzę tanią podróbkę Sylwii z programu”

– „Są osoby dojrzałe bardzo eleganckie i gustowne a przede wszystkim z KLASĄ np Małgorzata Rozenek… A Ty Agnieszko niestety… Nie wyglądasz ani dobrze ani gustownie…. Trochę ogłady w sobie… Zachowujesz się dzicz wypuszczona z lasu… Przykro mi to pisać… Bo kiedyś bardzo Cię lubiłam….”

– „Twarzy i tak nie zmienisz!”

Źródło: instagram.com

Kurs online: Trenera Personalnego z MEN
Kurs online: Trenera Personalnego z MEN
49,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Kurs online: Trenera personalnego z zaświadczeniem MEN za 49,99 zł w Akademii Dietetycznie Poprawni

Twoja reakcja?

Super
Super
28
Ha ha
Ha ha
9
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz