Home Kategorie Ludzie Oburzenie Jackowskiego po znalezieniu ciała Piotra Woźniaka-Staraka. „Mam dowody”.

Oburzenie Jackowskiego po znalezieniu ciała Piotra Woźniaka-Staraka. „Mam dowody”.

Akcja poszukiwawcza Piotra Woźniaka-Staraka zakończyła się wczoraj. Płetwonurkowie wyłowili jego ciało z jeziora Kisajno. Do sprawy jednak odniósł się też najsłynniejszy polski jasnowidz.

Krzysztof Jackowski twierdzi, że to on odnalazł ciało Piotra Woźniaka-Staraka. Nikt nie wspomina jednak o jego kluczowej roli, więc sam przekazał tę informację.

Piotr Woźniak-Starak zaginął w niedzielę 18 sierpnia na jeziorze Kisajno. Wczoraj akcja poszukiwawcza miała swój tragiczny finał. 22 sierpnia około 5:00 płetwonurkowie wyłowili ciało mężczyzny z jeziora Kisajno. Później potwierdzono, że było to ciało Piotra Woźniaka-Staraka. Niedługo po ujawnieniu tych informacji, sprawę skomentował Jackowski.

Jasnowidz najpierw wypowiedział się o ostatnich chwilach producenta filmowego, a później zamieścił film, w którym twierdzi, że to on wskazał płetwonurkom odpowiednie miejsce. Jasnowidz był widocznie niezadowolony z faktu, że nikt nie wspomina o jego wkładzie w poszukiwania.

– „Fizycznie ciało znaleźli nurkowie. Ja tam nie byłem na miejscu, ale powiem Państwu, że ja wskazałem to miejsce. Mam dowody i jutro te dowody filmie przedstawię. No niestety, tak już to jest, że sukces chce mieć wielu ojców, a porażka jest sierotą.”

Jackowski zaangażował się w sprawę po prośbie od jednego z bliskich milionera. Z początku był namawiany do podpisania klauzuli poufności, ale odmówił. Skończyło się na daniu przez Jackowskiego słowa, że nie będzie publicznie wypowiadał się o sprawie. Po odnalezieniu ciała Piotra Woźniaka-Staraka został jednak zwolniony z obietnicy. Postanowił wypowiedzieć się w temacie, bo nikt nie wspomina o tym, jak istotną rolę odegrał w poszukiwaniach producenta filmowego.

Depilacja laserowa: pakiety
Depilacja laserowa: pakiety
119,00 zł
299,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Wybrany pakiet depilacji laserowej dla kobiet lub mężczyzn od 119 zł w Depilacja.pl – 47 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz