Home Kategorie Poruszające W dżungli odnaleziono ciało dziewczynki. To prawdopodobnie zaginiona 15-latka

W dżungli odnaleziono ciało dziewczynki. To prawdopodobnie zaginiona 15-latka

15-letnia Nora Quoirin zniknęła jakiś czas temu z hotelowego pokoju w Malezji, gdzie razem z rodzicami spędzała wakacje. Miały być to piękne chwile, ale zakończyły się tragedią.

15-letnia Nora na stałe mieszkała w Londynie razem z rodzicami. Jej matka była Irlandką, a tata Francuzem. W tym roku rodzina postanowiła spędzić wakacje w Malezji. Na miejscu zameldowali się w ośrodku „Dusun”, niedaleko Kuala Lumpur. Dziewczynka miała lekki stopień upośledzenia umysłowego, dlatego rodzice starali się mieć ją cały czas na oku.

Niestety w nocy z 3 na 4 sierpnia rozegrał się dramat. Dziewczynka zaginęła. Tuż o poranku rodzice odkryli, że Nory nie ma w pokoju. Ich uwagę zwróciło otwarte okno. Oczywiście natychmiast wszczęli alarm.

Poszukiwania Nory zakrojone były na szeroką skalę. Zaangażowała się w nie malezyjska policja i lokalni mieszkańcy. Niestety doszły do nas smutne wieści. W malezyjskiej dżungli odnaleziono zwłoki dziewczynki. Według nieoficjalnych doniesień jest to właśnie 15-letnia Nora Quoirin.

Letnie spa dla dwojga
Letnie spa dla dwojga
299,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Letnie spa dla dwojga od 329 zł w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
12
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz