Home Kategorie Ludzie Roksana Węgiel znów krytykowana. “Jej strój może przywoływać erotyczne skojarzenia”.

Roksana Węgiel znów krytykowana. “Jej strój może przywoływać erotyczne skojarzenia”.

Roksana Węgiel często krytykowana jest przez internautów. Część z nich twierdzi, że młoda gwiazda ubiera się nieodpowiednio do swojego wieku.

O młodej artystce i jej stylizacjach wypowiedziała się Blanka Lipińska. Pisarka powieści erotycznych uważa, że piosenkarka powinna zrezygnować ze zbyt wyzywających kreacji.

Młode polskie gwiazdy nie mają łatwego życia. Wiele z nich staje się obiektem ogromnej krytyki. Doskonale wie o tym Roksana Węgiel. Pod jej adresem cały czas kierowane są nieprzyjemne słowa. Wielu ludzi jest zdania, że jej styl jest nieodpowiedni do wieku.

Najwyraźniej podobnego zdania jest Blanka Lipińska. Pisarka powieści erotycznych, które okrzyknięto odpowiednikiem „50 twarzy Greya”, lubi wypowiadać się na różne tematy. Ostatnio skomentowała wizerunek 14-letniej Roksany Węgiel. Lipińska radzi, aby w ogóle zrezygnowała z pewnych stylizacji.

– „Roksana ma 14 lat, a nie ukrywajmy, że wygląda na więcej. Owszem jest gwiazdą, ale czasami w mojej ocenie ubiera się nieodpowiednio jak na swój wiek. Nie czarujmy się, nawet różowy lateks to wciąż jest lateks! A ten materiał ma mocno erotyczne skojarzenia.”

Roksana Węgiel pojawiła się w lateksowym płaszczu w teledysku do piosenki „Dobrze jest, jak jest” i raczej wątpimy, żeby ten strój przywodził na myśl takie skojarzenia. No cóż, każdy ma prawo do swojego zdania.

Masaż leczniczy z konsultacją
Masaż leczniczy z konsultacją
39,99 zł
50,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Masaż leczniczy z konsultacją od 39,99 zł w Centrum Rehabilitacji i Terapii Rehabilis w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz