Home Kategorie News Nowe doniesienia w sprawie. „Piotr Woźniak-Starak poznał 27-letnią Ewę w dniu wypadku”.

Nowe doniesienia w sprawie. „Piotr Woźniak-Starak poznał 27-letnią Ewę w dniu wypadku”.

„Producent zaproponował kobiecie, że odwiezie ją do domu. Na motorówce towarzyszył im przyjaciel”.

Tragiczny wypadek motorówki na jeziorze Kisajno, w wyniku którego nie żyje Piotr Woźniak-Starak, wywołał prawdziwą burzę. W ostatnim czasie serwisy informacyjne wręcz prześcigały się w podawaniu kolejnych informacji o poszukiwaniach producenta filmowego. Niestety finał poszukiwań był tragiczny. Po pięciu dniach odnaleziono ciało Piotra Woźniaka-Staraka. W piątek podano też nieoficjalną przyczynę śmierci, którą miało być utonięcie.

Co chwilę na jaw wychodzą kolejne informacje dotyczące śmierci 39-letniego producenta. W sobotnim Super Expressie przedstawiono rozwój wydarzeń z nocy zaginięcia oraz ujawniono jakie relacje łączyły Woźniaka-Staraka z tajemniczą 27-latką, która była wraz z nim na łodzi.

To może Cię zainteresować:  27-latka z motorówki Piotra Woźniaka-Staraka. Co stało się z kobietą po wypadku?

Okazuje się, że milioner miał poznać Ewę w dniu wypadku. Kobieta pracowała w restauracji, która należy do przyjaciela producenta. Według świadków, do których dotarł Super Express, spotkanie to miało przeciągnąć się aż do zamknięcia lokalu. Kiedy 27-letnia kelnerka powiedziała, że zamawia taksówkę do domu, Piotr Woźniak-Starak zaproponował, że odwiezie ją motorówką. Piotrowi i Ewie miał towarzyszyć jego przyjaciel.

– „Bardzo pasuje to do Piotra. Wiele razu widziałem, jak spontanicznie pomagał innym” – opowiedział Super Expressowi dobry znajomy Woźniaka-Staraka.

To może Cię zainteresować:  Na południu Francji zawalił się wiszący most. Trwa akcja ratunkowa.

Początkowo za całą trójką płynęła też ochrona, ale w pewnym momencie milioner postanowił ją odprawić. Najpierw Piotr Woźniak-Starak wysadził swojego przyjaciela, a następnie ruszył dalej, aby odwieźć Ewę. Niedługo potem doszło do tragedii.

W trakcie wykonywania manewru skrętu kobieta straciła równowagę i wypadła przez burtę. Straciła z oczu motorówkę i popłynęła do brzegu. Nie widziała, co stało się z kierującym łódką Woźniakiem-Starakiem. Została odnaleziona na brzegu przez ratowników.

Masaż klasyczny lub relaksacyjny
Masaż klasyczny lub relaksacyjny
59,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Wybrany 60-minutowy masaż od 49,99 zł w gabinecie Alice's Institute Kosmetologia w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
28
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz