Home Kategorie News Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Nowe fakty: na początku na motorówce były 3 osoby.
612

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Nowe fakty: na początku na motorówce były 3 osoby.

Jak donosi Super Express, pojawiły się nowe fakty w sprawie śmiertelnego wypadku producenta filmowego Piotra Woźniaka-Staraka. Według ustaleń, na początku na motorówce znajdowały się trzy osoby.

Dziennikarze ustalili, że producent poznał 27-latkę z Łodzi w dniu wypadku. Kobieta pracowała jako kelnerka w restauracji, należącej do jego znajomego. Woźniak-Starak zatrzymał się tam wieczorem, a spotkanie ze znajomymi przeciągnęło się do późnych godzin.

27-latka nie miała jak wrócić do domu o później porze, więc Woźniak-Starak zaproponował jej odwiezienie motorówką. To samo zaoferował swojemu przyjacielowi. Cała trójka miała wejść na motorówkę, która należała do Piotra Woźniaka-Staraka.

Jak twierdzi Super Express, na początku podróżowali z nimi ochroniarze milionera, ale ten ostatecznie ich odprawił. W pierwszej kolejności odwiózł swojego przyjaciela, a następnie 27-letnią kelnerkę.

– „Potwierdziły się najgorsze obawy. Wszystko wskazuje na to, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione. Wyrazy współczucia Rodzinie i Najbliższym” – napisał w czwartek na Twitterze Jarosław Zieliński, wiceminister spraw wewnętrznych i administracji.

Jak informowały służby, z soboty na niedzielę nad ranem na jeziorze Kisajno odnaleziono dryfującą motorówkę, na której nikogo nie było.

Po rozpoczęciu poszukiwań, natrafiono na brzegu na 27-letnią kobietę. Z jej relacji wynikało, że płynęła motorówką wraz z 39-letnim mężczyzną i podczas wykonywania manewru skręcania obydwoje wypadli do wody. Kobiecie udało się dopłynąć do brzegu o własnych siłach.

Od niedzieli jezioro przeszukiwali, m.in. policyjni wodniacy, straż pożarna, ratownicy MOPR i WOPR ze specjalistycznym sprzętem oraz Grupa Specjalna Płetwonurków RP.

W poniedziałek prokuratura potwierdziła, że zaginioną osobą jest producent filmowy, Piotr Woźniak-Starak.

Kody rabatowe do RTV Euro AGD 
Kody rabatowe do RTV Euro AGD 
0,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Kody rabatowe do RTV Euro AGD 

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz