Home Kategorie Poruszające Duchowny prawie zabił dziecko w czasie chrztu. Z impetem uderzył jego główką o chrzcielnicę.

Duchowny prawie zabił dziecko w czasie chrztu. Z impetem uderzył jego główką o chrzcielnicę.

Gdy zobaczyliśmy to nagranie, mocno podniosło się nam ciśnienie. Nic w tym dziwnego, jesteśmy przekonani, że z Wami będzie tak samo. Duchowny prawie zabił dziecko podczas chrztu!

Nagranie, które za moment zobaczycie, wywołało sporą burzę w sieci. Widzimy na nim chrzest, który odbył się w Gatczynie. Co w nim takiego szokującego? Otóż sposób w jaki zachował się duchowny. Widzimy, jak ten szarpie roczne dziecko, któremu miał udzielić chrztu.

Zgodnie z tradycją duchowny powinien zanurzyć dziecko w wodzie. Niestety, maluchowi nie bardzo się to spodobało i postanowił wyraźnie to zakomunikować. Chłopiec wyrywał się, jak tylko mógł. Z kolei to oburzyło duchownego i za wszelką cenę chciał dokonać tego aktu. Przez to o mały włos nie zrobiłby dziecku krzywdy… Podtrzymywał malca w bardzo agresywny sposób. Ostatecznie dziecko uderzyło główką o chrzcielnicę.

To może Cię zainteresować:  Sprawdź ten przepis Magdy Gessler na nóżki w galarecie. „Po prostu pyszne”.

W pewnym momencie przerażona matka interweniowała. To jednak na nic się nie zdało. Duchowny nie oddał jej dziecka od razu. Według rosyjskiej agencji prasowej tuż po incydencie, 24-letnia Anastazja Aleksjejewa złożyła na policji zawiadomienie. Poskarżyła się na duchownego również u jego przełożonych. On jednak uważa, że nie zrobił nic złego.

To może Cię zainteresować:  Pomaga wychudzonemu synkowi wstać, aby przymierzył ubranie na swój pogrzeb. Jego życie dobiega końca

– „Mama chłopca pewnie po prostu nudzi się, ma dużo wolnego czasu i nie ma nic do roboty. Zdenerwowała się, choć nic strasznego się nie wydarzyło” – powiedział.

Rosyjskie media donoszą, że duchowny został już odsunięty od obowiązków kapłańskich.

Zestaw Fish & Chips
Zestaw Fish & Chips
40,50 zł
54,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Zestaw Fish & Chips od 40,50 zł z opcją na wynos lub w dostawie w Może Ryba – Fish & Chips w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz