Home Kategorie News Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka. Rodzina milionera ma jedną prośbę.

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka. Rodzina milionera ma jedną prośbę.

Znamy datę i miejsce pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. Ostatnio media obiegła nieoficjalna informacja odnośnie dnia pochówku producenta filmowego. Wtedy jednak nie została potwierdzona.

Kwestią czasu był więc moment, w którym to nastąpi. Dzisiaj już oficjalnie wiemy gdzie i kiedy pochowany zostanie Piotr Woźniak-Starak. Informację podała rodzina.

Msza żałobna odbędzie się 29 sierpnia o godzinie 19:00 w kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca NMP przy ul. Anny Walentynowicz 1 w Konstancinie-Jeziornie. Następnego dnia urna z prochami milionera zostanie złożona w Fuledzie. Miejsce to nie jest przypadkowe.

Rodzice, żona i rodzeństwo opublikowali wyjątkowo wzruszający wpis, w którym opisali wyjątkowe życie Piotra Woźniaka-Staraka. „Piotr kochał życie, życie kochało Jego…” – zaczęli. Z treści dowiadujemy się również, dlaczego na miejsce złożenia prochów wybrano właśnie Fuledę. Jak się okazuje, było to „miejsce szczególnie ukochane przez Piotra”.

Cały wpis możecie przeczytać poniżej:

– „Piotr kochał życie, życie kochało Jego. Jego pełnię przeżywał nawet w chwili śmierci. Żył szybko, jakby wiedział, że musi się spieszyć. Nie potrafił i nie chciał być sam. Kochał ludzi, uwielbiał być z nimi. Jego miejscem wybranym była Fuleda. Uwielbiał spędzać tam czas z przyjaciółmi i ich bliskimi.

Chciał, żeby wszyscy dobrze się czuli w Jego towarzystwie, w miejscu, które wypełniał sobą. Na Mazurach najlepiej odpoczywał, najlepiej się bawił, najbardziej lubił pracować. To tutaj rodziły się pomysły na filmy. Fuleda była najbardziej udaną scenografią Jego życia, a piękno jej natury najpiękniejszym planem filmowym. Miał w sobie tak wiele energii, radości i pomysłów, którymi tak szczodrze obdarzał Rodzinę i Przyjaciół.

Chcielibyśmy cofnąć czas, powiedzieć rzeczy niewypowiedziane, wysłuchać, czego nie zdążył wyrazić, coś dokończyć, zamknąć. Los pozostawił jednak niedomknięte drzwi. Piotr, przechodząc przez nie, wciąż z nami będzie. Jeżeli Piotr nie zdążył komuś podziękować, kogoś przeprosić – robimy to w Jego imieniu.”

Rodzina odniosła się do wsparcia, które płynie do nich z różnych stron świata. Dodała też, że zamiast kwiatów można składać ofiary na rzecz dzieci z Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego „Edukidsmed” lub Fundację Pegasus, ratującą porzucone i skrzywdzone zwierzęta.

Przypomnijmy, Piotr Woźniak-Starak zaginął w nocy z 17 na 18 sierpnia po tym, jak wraz z 27-letnią kobietą wypadł z motorówki. Jej udało się dotrzeć do brzegu. Ciało producenta filmowego zostało odnalezione przez płetwonurków kilka dni później. Prokuratura nadal prowadzi śledztwo w sprawie wypadku. Na razie śledczy nie odnoszą się do doniesień medialnych oraz nie zdradzają szczegółów.

eKurs: Specjalista ds. podatkowych
eKurs: Specjalista ds. podatkowych
59,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Specjalista ds. podatkowych z zaświadczeniem MEN za 79 zł z Online Edukacją

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
50
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz