Home Kategorie Ludzie Ma 25 lat i jeździ na wózku. To nie powstrzymało jej, aby pokazywać swoje nagie ciało.

Ma 25 lat i jeździ na wózku. To nie powstrzymało jej, aby pokazywać swoje nagie ciało.

Życie ludzi niepełnosprawnych rządzi się swoimi prawami. Brak ręki, nogi, konieczność poruszania się na wózku czy niepełnosprawność umysłowa sprawiają, że życie staje się sporym wyzwaniem.

I chociaż na świecie nadal jest mnóstwo osób, które są gotowe nieść pomoc, nie zmienia to faktu, że niepełnosprawni chcieliby być postrzegani, jak osoby w pełni zdrowe. W końcu to, że życie napisało wobec nich taki scenariusz, nie musi oznaczać, że są gorsi.

25-letnia Alex Dacy cierpi na rdzeniowy zanik mięśni. Z powodu swojej choroby różni się od swoich rówieśników i ma spore problemy z poruszaniem się. Jeździ na wózku. Mimo wszystko jednak chce wieść normalne życie i nie zamierza czuć się gorsza od innych.

To może Cię zainteresować:  Kobieta na wózku nie mogła pokonać schodów. Zobacz co się stało, gdy mężczyzna nacisnął guzik.

Alex skrupulatnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Kiedy przyjrzymy się jej zdjęciom, widzimy, że młoda dziewczyna uwielbia makijaż, chłopaków, spędzać czas poza domem, modę, a co najważniejsze, nie ma żadnych kompleksów. Kompleksów, które przecież posiada tak wiele zdrowych i w pełni sprawnych kobiet. Dowodem na potwierdzenie tych słów jest fakt, że Alex regularnie pozuje w bieliźnie, strojach kąpielowych, a także nago. Zdjęciami chętnie dzieli się na swoim Instagramie.

To może Cię zainteresować:  Mąż wyciąga wtyczkę z aparatury, do której podłączona jest umierająca żona. W tym momencie dzieje się coś niesamowitego...

Warto podzielić się tym wpisem z osobami, które mają kompleksy i nie mogą się od nich uwolnić. Kto wie, może historia Alex pomoże im zmienić swoje nastawienie.

Źródło: instagram.com

Mikrodermabrazja z fototerapią
Mikrodermabrazja z fototerapią
69,99 zł
250,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Mikrodermabrazja diamentowa z fototerapią LED za 69,99 zł i więcej w Instytucie Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz