Home Kategorie Życie Wjechał autem do podziemnego tunelu dla pieszych. Był pod wpływem alkoholu i narkotyków.

Wjechał autem do podziemnego tunelu dla pieszych. Był pod wpływem alkoholu i narkotyków.

W poniedziałek, 12 sierpnia policjanci zatrzymali 27-latka, który wjechał samochodem do podziemnego tunelu dla pieszych w Sopocie.

Funkcjonariusze byli bezpośrednimi świadkami zdarzenia. Młody mężczyzna miał we krwi ponad promil alkoholu, ale to nie wszystko. Był też pod wpływem amfetaminy. Miał jednak „usprawiedliwienie”. Otóż, świętował narodziny dziecka…

O zatrzymaniu 27-latka poinformowała oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Sopocie, Lucyna Rekowska. Zdradziła, że zajście miało miejsce około godziny 4:30 w okolicy ul. Bohaterów Monte Cassino. Zdarzenie zauważyli policjanci, którzy akurat byli wtedy na pieszym patrolu. Toyota, którą prowadził 27-latek, od początku zwróciła ich uwagę ze względu na „dziwne manewry”, które wykonywał kierowca.

– „Funkcjonariusze postanowili zatrzymać auto do kontroli drogowej, ale w tym momencie kierujący samochodem nagle wjechał.”

Policjanci natychmiast ruszyli w pościg. Pojazd zatrzymał się w tunelu. Po chwili okazało się, że jechało nim czterech mężczyzn. Jednym z nich był 27-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego, który kierował autem. Policjanci od razu wyczuli od niego alkohol. Po badaniu okazało się, że ma we krwi ponad promil. Oczywiście został on zatrzymany, a jego samochód trafił na policyjny parking.

– „W rozmowie z policjantami kierowca tłumaczył, że razem z kolegami świętował narodziny dziecka, a gdy zostali zatrzymani, wracali do domu.”

Po pewnym czasie policjanci stwierdzili, że kierowca nie może być wyłącznie pod wpływem alkoholu. Nie mylili się. Test narkotykowy wykazał obecność amfetaminy. Przeszukanie mężczyzny ujawniło zawiniątko z białą substancją w jego bieliźnie. Zawartość trafiła do laboratorium.

Zabiegi na ciało
Zabiegi na ciało
69,99 zł
220,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Aromatyczne zabiegi na ciało od 69,99 zł i więcej w Centrum Medycznym Laser-Med w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz