Home Kategorie Ludzie Piotr Woźniak-Starak nie będzie pochowany na cmentarzu. Rodzina zdecydowała inaczej.

Piotr Woźniak-Starak nie będzie pochowany na cmentarzu. Rodzina zdecydowała inaczej.

Fuleda to mała miejscowość na Mazurach, którą Piotr Woźniak-Starak kochał całym sercem. Rodzina milionera zdecydowała, że zostanie pochowany właśnie tam.

Rodzina oficjalnie poinformowała, kiedy odbędzie się pogrzeb tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka oraz gdzie zostaną złożone prochy milionera. Wiemy już, że uroczystości będą trwały dwa dni.

29 sierpnia o godzinie 19:00 zostanie odprawiona msza żałobna w kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Anny Walentynowicz 1. Tuż po uroczystej liturgii urna z prochami zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka zostanie przewieziona do Fuledy, koło Giżycka. To w tym miejscu zostaną złożone prochy producenta.

Miejscowość ta była szczególnie bliska producentowi, który uwielbiał spędzać tam każdą wolną chwilę. W Fuledzie znajduje się ogromne gospodarstwo państwa Staraków. Cała posiadłość ma ponad 200 hektarów i jest pilnie strzeżona. Po wjeździe na jej granice włączają się czujniki ruchu, które od razu alarmują ochronę.

Ciekawostką jest też fakt, że budynki wystylizowane zostały na osadę kozacką. Są drewniane, posiadają wieże, a wokół nich znajdują się tylko piaszczyste drogi i niewielkie stawy.

Rodzina Piotra Woźniaka-Staraka musiała uzyskać od sanepidu specjalne pozwolenie na to, aby prochy mogły być złożone na terenie rodzinnej posiadłości. Oczywiście udało się. Młody producent filmowy nie tylko kochał to miejsce. Istotny jest też fakt, że to właśnie tam spędził ostatnie chwile swojego życia.

Nic dziwnego, że Piotr tak uwielbiał spędzać czas w tym miejscu. Tylko spójrzcie, jak tam jest pięknie:

Serwis klimatyzacji z uzupełnieniem
Serwis klimatyzacji z uzupełnieniem
49,99 zł
150,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Serwis klimatyzacji z odgrzybianiem, nabiciem czynnika i więcej od 49,99 zł w Top Gum Opony – 3 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
21
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz