Home Kategorie Ludzie Tak Piotr Woźniak-Starak mówił pieszczotliwie do Agnieszki. Była jego miłością.

Tak Piotr Woźniak-Starak mówił pieszczotliwie do Agnieszki. Była jego miłością.

Agnieszkę Woźniak-Starak i Piotra Woźniaka-Staraka łączyła miłość, która została tragicznie przerwana. Ich znajomość trwała 5 lat.

Tyle czasu wystarczyło, aby się w sobie zakochali i podjęli decyzję o tym, że chcą ze sobą spędzić resztę życia. Bardzo się kochali, czego dowodem są ich własne słowa. Zastanawiacie się, jak Piotr Woźniak-Starak pieszczotliwie mówił do swojej ukochanej?

Na potwierdzenie tych słów warto zacytować fragment wywiadu z programu „Kulisy Sławy Uwaga! TVN”:

– „Z Agnieszką miłość od pierwszego wejrzenia? To jest coś głębszego, mówią o nas: stare dusze. Mamy coś takiego, że się rozumiemy bardzo dobrze. Agnieszka to nie tylko uroda. […] Jest takim wolnym duchem. Ona mnie ujęła tym, że ja wiedziałem, że to jest partner. Ja nie znam drugiej takiej osoby, jak moja żona. Ona bardzo dużo czyta, a z drugiej strony potrafi być wariatem i mieć fantazję że w weekend są Mazury, i ona musi teraz jechać na te Mazury, albo ona musi teraz wsiąść na tego konia i to jest coś, na co my patrzymy i mówimy wow.”

W wywiadzie dla Vivy Agnieszka opowiedziała o tym, jak poznała się z Piotrem. Wcale nie szukała miłości. Była wtedy w separacji z mężem. Miłość znalazła ją sama.

To może Cię zainteresować:  Prokuratura wszczęła śledztwo ws. wypadku na jeziorze Kisajno.

– „Pamiętam, jak pierwszy raz go tutaj w tym domu (w Konstancinie – przyp. red.) zobaczyłam. Przyjechaliśmy ze znajomymi, choć nie miałam na to ochoty. To była niedziela, wolny dzień i wtedy myślałam, że nie mam ochoty poznawać żadnego Staraka. Pamiętam jak wyglądał, ale przede wszystkim uderzyło mnie to, że poznałam bardzo ciepłego mężczyznę. I potem z kolei nie miałam ochoty stąd wyjść, bo dobrze się czułam w jego towarzystwie. Taką roztaczał aurę wokół siebie i było mi tak dobrze.”

Piotr na Instagramie po roku znajomości z Agnieszką opublikował zdjęcie. Opatrzył je czułym opisem „Szlumcia” – tak właśnie pieszczotliwie mówił o partnerce.

To może Cię zainteresować:  Agnieszka Woźniak-Starak szczerze o mężu. „Nie wyobrażam sobie bez niego życia”.

Piotr Woźniak-Starak zginął na jeziorze Kisajno. Po czterech dniach poszukiwań płetwonurkowie odnaleźli jego ciało. 29 sierpnia odbędzie się msza żałobna w intencji milionera. Następnego dnia, w piątek urna z jego prochami zostanie złożona na cmentarzu na Fuledzie.

Makijaż permanentny
Makijaż permanentny
99,99 zł
600,00 zł
Oferta zakończona!
Makijaż permanentny: kreska górna lub dolna za 99,99 zł i więcej opcji w PermLab

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
29
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz