Home Kategorie News Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie wypadku Piotra Woźniaka-Staraka. Ma ku temu powody.
1.90K

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie wypadku Piotra Woźniaka-Staraka. Ma ku temu powody.

Niedawny pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka nie oznacza jednak zakończenia dochodzenia, a wręcz przeciwnie.

Prokuratura Okręgowa w Olsztynie poinformowała, że rozpoczyna śledztwo w sprawie śmierci producenta filmowego. Powodem jest „znaczny oddźwięk społeczny”.

Prokuratura poinformowała na oficjalnej stronie, że przejęła śledztwo w sprawie tragicznego wypadku na jeziorze Kisajno. O powodzie takiego działania poinformował rzecznik prasowy, Krzysztof Stodolny.

– „Wczoraj, tj. 29 sierpnia 2019 r. Prokuratura Okręgowa w Olsztynie przejęła z Prokuratury Rejonowej w Giżycku śledztwo w sprawie wypadku w ruchu wodnym ze skutkiem śmiertelnym, do którego doszło w dniu 18 sierpnia 2019 r. Przejęcie postępowania związane jest ze znacznym oddźwiękiem społecznym, w związku z przedmiotowym śledztwem. Aktualnie będą prowadzone czynności procesowe zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności sprawy.”

Piotr Woźniak-Starak w nocy z 17 na 18 sierpnia pływał motorówką po jeziorze Kisajno wraz z 27-letnią Ewą O. podczas wykonywania manewru, obydwoje wpadli do wody. Kobiecie udało się dopłynąć do brzegu. Producent filmowy nie miał na tyle szczęścia. Jego ciało zostało odnalezione cztery dni później.

Co tak naprawdę wydarzyło się wtedy na motorówce i jak zginął Piotr Woźniak-Starak? Odpowiedź na to pytanie próbuje poznać prokuratura.

Aqua Park Zakopane: termy
Aqua Park Zakopane: termy
44,00 zł
55,00 zł
104 dni
do końca oferty!
Termy: 2,5-godzinny bilet wstępu (od 44 zł) lub całodzienny bilet open (od 75 zł) do Aqua Parku Zakopane

Twoja reakcja?

Super
Super
7
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
5
Smutny
Smutny
71
Zły
Zły
14

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz