Home Kategorie Ludzie Blanka Lipińska nie wzięła ślubu. Dlaczego oszukała fanów?

Blanka Lipińska nie wzięła ślubu. Dlaczego oszukała fanów?

Blanka Lipińska nie wyszła za mąż. Pisarka wydała oświadczenie, w którym przyznała, że uroczystość nie odbyła się. Dlaczego pokazała zdjęcia w białej sukni ślubnej?

Blanka Lipińska w weekend pochwaliła się radosną wiadomością. Pisarka ogłosiła, że wzięła ślub, czego dowodem miały być zdjęcia w białej sukni, na których pozowała u boku ukochanego. Cała uroczystość była podobno spontaniczną decyzją, szczególnie że zakochani nawet się nie zaręczyli.

Okazuje się, że Lipińska wzięła ślub… na planie filmu 365 dni, o czym we wtorek poinformowała w swoich social mediach. Wydała oświadczenie, w którym podkreślała, że to dopiero początek niespodzianek przygotowanych dla fanów.

– „Dzięki produkcji filmu 365 dni udało mi się spełnić jedno z moich marzeń. Jedno z nich spełniło się w poprzednim tygodniu. Wyszłam za mąż, co prawdopodobnie nigdy w moim realnym życiu się nie stanie. Nigdy bo jak wiadomo, nikt nie wytrzyma ze mną dłużej niż dwa lata. A ja zawsze chciałam przeżyć chwilę, kiedy stoję cała na biało, all eyes on me, obok faceta, którego kocham i zasuwam przez kościół w białej sukni.”

Lipińska rozwinęła temat w poście, który umieściła na Instagramie kilka godzin później. Przyznała, że jej ślub miał być niespodzianką dla fanów, którzy przyjdą na premierę ekranizacji jej książki. Blanka nie potrafiła jednak utrzymać sekretu i dlatego postanowiła pokazać scenę z filmu.

– „Chciałam byście mieli niespodziankę w kinie, chciałam trzymać to w sekrecie do 14.02, ale niestety tajemnice nie są moją mocną stroną…krajowych mediów także. Zatem wszystkich Was zapraszam 14 lutego na „skromną” uroczystość. Zobaczycie, jak poradziłam sobie w najtrudniejszej, życiowej roli (lekko kaskaderskiej-dosłownie i w przenośni).”

View this post on Instagram

Dzięki produkcji 365 dni spełniam swoje marzenia. Kolejne z nich spełniło się w zeszłym tygodniu…”wyszłam za mąż”. Stałam tam najważniejsza, cała na biało. Mogłam poczuć to, co czuje każda panna młoda, stres, radość, ekscytacje! Kolejny raz dzięki Wam poczułam, że umiem latać. Bo to dzięki Wam i dla Was tworze tę bajkę, w której zagrałam…najpiękniejszą , najbardziej kolorową ale też realną i możliwą do przeżycia. Chciałam byście mieli niespodziankę w kinie, chciałam trzymać to w sekrecie do 14.02, ale niestety tajemnice nie są moją mocną stroną…krajowych mediów także ??‍♀️ Zatem wszystkich Was zapraszam 14 lutego na „skromną” uroczystość ???? zobaczycie jak poradziłam sobie w najtrudniejszej, życiowej roli (lekko kaskaderskiej-dosłownie i w przenośni) ? …a jeśli wieść o moim ślubie zaskoczyła Was, to musicie wiedzieć, że to będzie najmniejsze zaskoczenie w ekranizacji 365 dni ?

A post shared by Blanka Lipinska (@blanka_lipinska) on

Masaż kręgosłupa i bańką chińską
Masaż kręgosłupa i bańką chińską
29,99 zł
50,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Masaż kręgosłupa lub bańką chińską za 29,99 zł w Gabinecie Masażu Sławomira Grabskiego w Bielsku-Białej (do -48%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz