Home Kategorie Ludzie Joanna Krupa właśnie zdradziła płeć dziecka. Spełniło się jej marzenie.

Joanna Krupa właśnie zdradziła płeć dziecka. Spełniło się jej marzenie.

Joanna Krupa zdradziła płeć dziecka, które już niedługo przyjdzie na świat. Modelka po raz pierwszy powiedziała o tym, że zostanie matką w Dzień Matki, gdy była gościem „Dzień Dobry TVN”.

Była to wspaniała wiadomość, szczególnie, że Krupa miała problemy z tarczycą, które mogły stanąć na przeszkodzie. Od tego momentu kobieta regularnie publikuje w sieci zdjęcia swojego rosnącego brzucha, a jej radość nie ma końca.

Modelka zagościła w ostatnim czasie na okładce magazynu „Viva!”. Korzystając z okazji udzieliła również wywiadu, w którym zdradziła swoją prywatną tajemnicą dotyczącą płci dziecka. Joanna Krupa przyznała, że spodziewa się córeczki.

– „Zanim zaszłam w ciążę, chciałam, żeby pierwszy urodził się syn i potem zaopiekował się młodszym rodzeństwem. Ale kiedy dowiedziałam się, że będę miała dziecko, pomyślałam, że jednak wolałabym najpierw mieć córeczkę” – wyznała w magazynie.

Ojcem dziecka jest mąż celebrytki, Douglas Nunes, który o tym, że zostanie tatą dowiedział się w nietypowy sposób. Modelka sama przyznała, że nie wyszło to tak, jakby chciała. Zresztą kto potrafi zapanować nad emocjami w takiej chwili? Krupa miała zrobić dwa testy ciążowe po czym wysłać ich zdjęcia do ukochanego. Później wysłała mu coś innego, zupełnie niezwiązanego z ciążą. Okazało się, że mężczyzna zdjęcie testu najzwyczajniej przegapił. Gdy jednak w końcu je zobaczył, zdziwił się dlaczego jego partnerka nie powiedziała mu o tym w domu.

– „Najwyraźniej nie jestem zbytnio romantyczna” – wyjawiła Joanna Krupa.

Gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na rozwiązanie.

Wieloetapowe oczyszczanie cery
Wieloetapowe oczyszczanie cery
59,99 zł
120,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Wieloetapowe oczyszczanie skóry twarzy z wybranym zabiegiem na twarz od 59,99 zł w Salonie Kosmetycznym Mona Lisa

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz