Home Kategorie Ludzie Michał Wiśniewski po raz kolejny zostanie ojcem. 35-letnia partnerka jest w ciąży.

Michał Wiśniewski po raz kolejny zostanie ojcem. 35-letnia partnerka jest w ciąży.

Michał Wiśniewski po raz kolejny zostanie ojcem. Nieoficjalnie mówi się o tym, że artysta, jak i jego nowa partnerka Paulina, spodziewają się dziecka.

Lider Ich Troje już po raz piąty zostanie tatą. Podobnie wygląda to w przypadku nowej wybranki.

Póki co nie za wiele wiadomo o nowej miłości Wiśniewskiego. Wiadomo jednak, że jest nią 35-letnia Paulina, która pochodzi z Warszawy. Tak jak lider Ich Troje, kobieta ma czwórkę własnych dzieci. Jak poznała się z artystą? Podobno na portalu randkowym Tinder.

Ich znajomość miała rozkwitnąć do tego stopnia, że 35-latka już jakiś czas temu przeprowadziła się do podwarszawskiej willi gwiazdora.

– „Ona jest spoza muzycznej branży, to bardzo spokojna dziewczyna i jest wpatrzona w Michała jak w obrazek, a on to lubi” – mówiła osoba z otoczenia Wiśniewskiego.

Wszystko wskazuje na to, że Michał i Paulina na kolejny etap znajomości nie musieli długo czekać, bo para podobno już spodziewa się dziecka. Przypomnijmy, że artysta ma już czworo dzieci z wcześniejszych związków: Etiennette Annę i Vivienne Vienne ze związku z Anną Światczak i Fabienne i Xaviera ze związku z Martą Wiśniewską.

Co na to Dominika Tajner, z którą Michał Wiśniewski rozwodzi się?

– „Normalnie rozmawiamy, poznałam nawet jego nową partnerkę i trzymam za nich kciuki. Spędziłam z Michałem 10 lat, uważam, że to dobry człowiek, tylko poturbowany. Przeżycia z dzieciństwa pewnie będą się za nim jednak ciągnąć” – zdradziła Dominika Tajner.

Spodziewaliście się takiego rozwoju sytuacji?

Okulary i soczewki do-85%
Okulary i soczewki do-85%
39,00 zł
149,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Soczewki (39 zł) lub 49 zł za groupon zniżkowy wart 300 zł na okulary i więcej w Soczewki24.pl – 25 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
37
Wow
Wow
12
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz