Home Kategorie Ludzie Awantura o twarz Klary Lewandowskiej. Jedna z fanek twierdzi, że już dawno ją pokazano.

Awantura o twarz Klary Lewandowskiej. Jedna z fanek twierdzi, że już dawno ją pokazano.

Nie ulega wątpliwości, że Anna i Robert Lewandowscy to jedna z najbardziej rozpoznawalnych par w Polsce. Gdy więc na świecie pojawiła się ich córka, fani chcieli wiedzieć o niej jak najwięcej.

Nurtuje ich m.in. pytanie, jak wygląda Klara Lewandowska? Tymczasem jedna z internautek oznajmiła, że twarz dziecka została już dawno pokazana.

Anna i Robert Lewandowscy należą raczej do osób, które strzegą swojej prywatności. Dowodem na to jest chociażby fakt, że oboje zapowiedzieli niegdyś, iż nie zamierzają publikować publicznie twarzy Klary. Jakby nie patrzeć jest jeszcze malutką dziewczynką, a na blaski fleszy przyjdzie czas. Tymczasem nie wszyscy potrafią się z tym pogodzić i uszanować decyzję sławnych rodziców. Ciekawość bierze górę, co niekiedy przeobraża się w mało przyjemne sytuacje.

Kilka dni temu Anna Lewandowska podzieliła się zdjęciami z sali treningowej, na której była wraz z Klarą. O ile sportsmenkę widać na fotografiach w całej okazałości, o tyle 2-latka była odwrócona do obiektywu tyłem, co po raz kolejny nie przypadło do gustu fanom. Wystarczy przeczytać komentarze.

To może Cię zainteresować:  Robert i Anna Lewandowscy mają w Polsce 2 domy. Wnętrza wyglądają na luksusowe.

– „To jest dziwne… na zdjęciach nie pokazujecie twarzy Klary, bo chcecie uszanować swoją prywatność. Ale przecież na takim obozie wszyscy widzą jej buźkę i gdzieś na kogoś zdjęcie może się wkraść, więc w końcu prywatność czy nie?” – pisze internautka.

Polskie prawo mówi, że nie można rozpowszechniać cudzego wizerunku bez zgody danej osoby. Jak ma się to do małej Klary? Oczywiście dziewczynka nie jest pełnoletnia i jeszcze przez długi czas nie będzie. W związku z tym o udostępnianiu jej wizerunku decydują rodzice. Co to oznacza? Dopóki Ania i Robert nie pokażą publicznie twarzy swojej córki, polskie media nie mogą tego zrobić. Nie mogą tego zrobić nawet w sytuacji, gdy paparazzi zrobią jej zdjęcie w miejscu publicznym.

To może Cię zainteresować:  „Królowe życia”: Joanna P. trafiła do aresztu. Tabloid twierdzi, że grozi jej nawet 12 lat więzienia.

Zupełnie inaczej wygląda to u naszych zachodnich sąsiadów, gdzie wszyscy wiedzą, jak wygląda Klara Lewandowska.

– „Chodzi o to, że dopóki nie pokazują twarzy w mediach, to Klara nie jest osobą publiczną i każda gazeta/portal musi również zasłaniać jej twarz. Gdyby na to pozwolili, to jej buzia byłaby wszędzie. I to rozumiem, natomiast nie rozumiem, dlaczego w Polsce nie można upubliczniać wizerunku Klary, a w Niemczech zdjęcia z widoczną twarzą są dostępne” – pisze jedna z internautek.

Co myślicie o zasłanianiu twarzy Klary przez Roberta i Annę?

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz