Home Kategorie Ludzie Baron o rozstaniu z Julią Wieniawą. Jedyny oficjalny komentarz.

Baron o rozstaniu z Julią Wieniawą. Jedyny oficjalny komentarz.

Baron odniósł się do rozstania z Julią Wieniawą. Po raz pierwszy skomentował plotki na temat swojej relacji z aktorką. Przyznał, że zakończyli związek w przyjacielskiej atmosferze.

Na początku roku media obiegła informacja o związku Julii Wieniawy i Barona. Miłość pary kwitła. Wspólne wyjścia na salony, udział w imprezach, zdjęcia na Instagramie i namiętne sceny uwiecznione przez paparazzi. Wiele osób wierzyło, że aktorka znalazła partnera na całe życie. Niestety prawda okazała się być inna.

W sierpniu Baron i Julia Wieniawa rozstali się. Ta wiadomość wstrząsnęła mediami. Nikt nie spodziewał się, że duet ten nie doczeka nawet pierwszej rocznicy związku. Co prawda nie znamy oficjalnych powodów zakończenia tej relacji, ale wszystko wskazuje na to, że Julia i Alek rozstali się w dobrej atmosferze.

Baron w rozmowie z dziennikarką odniósł się do słów Julii Wieniawy, która nie tak dawno zdradziła nam, że przeżywała u jego boku wspaniały czas, ale „trzeba słuchać swojej intuicji”.

– „Absolutnie też z Julią przeżyłem magiczny czas i też jej życzę jak najlepiej. Pozdrawiam Cię serdecznie. Is all good. Tak jak Julka powiedziała. W przyjaźni powstają związki i powinny się w przyjaźni kończyć.”

Ciekawe czy zobaczymy ich jeszcze razem…

Masaż klasyczny lub relaksacyjny
Masaż klasyczny lub relaksacyjny
59,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Wybrany 60-minutowy masaż od 49,99 zł w gabinecie Alice's Institute Kosmetologia w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz