Home Kategorie Poruszające Zaczepił 11-latkę, po czym wykorzystał w opustoszałym miejscu. Teraz przebywa na wolności.

Zaczepił 11-latkę, po czym wykorzystał w opustoszałym miejscu. Teraz przebywa na wolności.

Do tragedii doszło w wiejskiej, nadmorskiej miejscowości na Isle of Portland, w angielskim hrabstwie Dorset.

18-latek na rowerze zaczepił 11-letnią dziewczynkę, która spacerowała po ulicy razem z 14-letnią koleżanką. Wkrótce cała trójka udała się do kamiennego, opuszczonego wiatraka. Gdy dotarli na miejsce wydarzyło się coś przerażającego.

18-latek wykorzystał 11-letnią dziewczynkę. Gdzie była w tym czasie jej przyjaciółka? Nie wiadomo. Policja nadal nie podała szczegółów zdarzenia. Apeluje jednak do wszystkich, którzy mogli znajdować się w okolicy, aby zgłosiły się do służb i złożyły zeznania.

– „Zachęcam lokalnych mieszkańców do powstrzymania się od spekulacji dotyczących tego incydentu, szczególnie w mediach społecznościowych, ponieważ może to mieć wpływ na toczące się śledztwo” – powiedział Wayne Seymour z policji z hrabstwa Dorset.

To może Cię zainteresować:  Strażacy byli wycieńczeni po walce w pożarami w Kalifornii. Nagle zauważyli, że Guy Fieri rozkłada namiot.

Ta historia wstrząsnęła lokalnymi mieszkańcami.

– „Rozumiemy, że incydent ten wzbudził obawy społeczności lokalnej, ale chciałbym uspokoić członków społeczeństwa, że ​​prowadzimy szeroko zakrojone dochodzenie w związku z tym zdarzeniem” – dodaje inspektor.

18-latek, który jest podejrzany o gwałt, trafił do aresztu. Wyszedł jednak na wolność po wpłaceniu kaucji. Teraz jego przyszłość będzie zależała od decyzji sądu.

Dziecko trafiło pod opiekę specjalistów. Również mieszkańcy mogą zwracać się do nich ze swoimi obawami.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz