Home Kategorie Poruszające 13-letnia Wiktoria jeździła na rolkach. Kolejnego dnia już nie żyła.

13-letnia Wiktoria jeździła na rolkach. Kolejnego dnia już nie żyła.

Z ogromną tragedią musieli zmierzyć się rodzice 13-letniej Wiktorii. Dziewczynka miała wypadek na rolkach. Następnego dnia już nie żyła. Co spowodowało tę nagłą śmierć?

W ubiegłą sobotę 13-letnia Wiktoria wybrała się z rodzeństwem na przejażdżkę. Siostry jeździły na rolkach, a ich brat na rowerze. Wystarczyła chwila, aby doszło do wypadku. W pewnym momencie Wiktoria wpadła na drzewo i uderzyła się w głowę. Była obolała, ale o własnych siłach wróciła do domu.

Kiedy rodzeństwo wróciło do domu, siostra Wiktorii powiedziała mamie, co się stało. 13-latkę nadal bolała głowa. Było jej niedobrze i wymiotowała. Mama postanowiła dać córce tabletkę. Bóle głowy ustąpiły, a dziewczynka poczuła się lepiej. Wieczorem wszyscy położyli się spać. Nic nie zapowiadało tego, co miało się stać.

Rano mama postanowiła sprawdzić, jak czuje się jej córeczka. Kiedy weszła do jej pokoju, przeraziła się. Wiktoria nie oddychała. Rodzice nastolatki od razu wezwali pogotowie i rozpoczęli reanimację. Niestety, życia dziewczynki nie udało się uratować. Lekarz, który pojawił się na miejscu, stwierdził zgon 13-latki.

To może Cię zainteresować:  Znalazła swoją ciężarną 22-letnią córkę martwą w łóżku. Oskarża lekarzy o jej śmierć.

O zdarzeniu została poinformowana policja we Włocławku. St. sierż. Tomasz Tomaszewski z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w rozmowie z reporterami portalu fakt24.pl powiedział:

– „W niedzielę w godzinach porannych ratownicy medyczni podjęli reanimację 13-letniej dziewczynki. Niestety, nie udało się jej uratować.”

Sprawą śmierci nastolatki zajęła się Prokuratura Rejonowa we Włocławku. Arkadiusz Arkuszewski, zastępca prokuratora rejonowego w rozmowie z dziennikarzami powiedział:

– „W niedzielę w godzinach porannych ratownicy medyczni podjęli reanimację 13-letniej dziewczynki. Niestety, nie udało się jej uratować.”

Portal fakt24.pl poinformował również, że przeprowadzona sekcja zwłok wykazała, że przyczyną śmierci 13-letniej Wiktorii był uraz głowy.

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
41
Zły
Zły
6

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz