Home Kategorie Poruszające Rówieśnicy znęcali się nad przerażonym 9-latkiem. „Dawaj go! Ty go bij! Ja nagrywam”.

Rówieśnicy znęcali się nad przerażonym 9-latkiem. „Dawaj go! Ty go bij! Ja nagrywam”.

Rówieśnicy znęcali się nad 9-latkiem w Klawkowie. Nagrania i zdjęcia, które za moment zobaczysz, są naprawdę przerażające. Skąd w małych dzieciach tyle agresji i zła?

Do tej bulwersującej sytuacji doszło w Klawkowie niedaleko Chojnic. Grupa dzieci brutalnie znęcała się nad przerażonym 9-latkiem. Nieletni agresorzy bili chłopaka, szarpali go, kopali i wyzywali, a nawet obrzucali kamieniami. Większość ich zachowań została nagrana.

Oprawcy zamieścili nagrania w sieci i chwalili się nimi. Filmy przez kilka godzin krążyły po internecie, ale później zostały usunięte. Nam jednak udało się dotrzeć do niektórych z nich.

Dziennikarzom z portalu Weekendfm.pl udało się dotrzeć do mamy bitego chłopca. Kobieta jest przerażona tym, co zobaczyła.

To może Cię zainteresować:  Blogerka dziecięca znęcała się nad swoją córeczką i groziła, że ją zabije. Przerażające nagrania stały się dowodem.

– „To jest niemożliwe, żeby tak dzieci traktowali, nie mówię tam pchnięcie się albo coś, to jest inna rzecz, ale nie takie coś. Jakby go zabili, co by się stało? Kto by odpowiadał? Dziesięciu na jednego, przecież tam chłopaki są 14-15 letnie, on dopiero ma 9 lat, a co on takiego mógł im zrobić w ogóle, żeby oni go tak traktowali?”

Sprawa wyszła na jaw przez przypadek. Jeden z filmików trafił do krewnych chłopca i w ten sposób dowiedziała się o nim matka 9-latka. Wiadomo, że koszmar chłopca trwał już dłuższy czas. Jego mama podkreśla, że jej syn od dawna skarżył się na bóle całego ciała. Matka teraz już wie dlaczego.

To może Cię zainteresować:  3-letni chłopiec zmarł na skutek gwałtu, a jego 10-miesięczna siostrzyczka ląduje w szpitalu. Matka obwinia ojczyma.

Kobieta w czwartek zgłosiła sprawę policji. Sierż. sztabowy Justyna Przytarska, oficer prasowy KPP w Chojnicach, w rozmowie z mediami potwierdziła, że sprawa została zgłoszona.

– „Na razie mogę tylko potwierdzić, że dostaliśmy zgłoszenie w tej sprawie i na pewno się nią zajmiemy.”

Wiadomo, że tożsamość większości dzieci z tych przerażających filmów została już ustalona.

Mamy nadzieję, że agresorzy poniosą surowe konsekwencje.

Grudziądz: 1-4 noce z wyżywieniem – andrzejki, Święta, sylwester
Grudziądz: 1-4 noce z wyżywieniem – andrzejki, Święta, sylwester
499,00 zł
32 dni
do końca oferty!
Grudziądz: 1-4 noce z wyżywieniem dla 2 osób albo rodziny w Hotelu Rad – andrzejki, Boże Narodzenie, sylwester

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
18
Zły
Zły
46

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz