Home Kategorie Ludzie Michał Wiśniewski zapytany wprost o piąte dziecko. Jego mina nie była zbyt radosna.

Michał Wiśniewski zapytany wprost o piąte dziecko. Jego mina nie była zbyt radosna.

Jeszcze niedawno fani Michała Wiśniewskiego żyli jego rozwodem z Dominiką Tajner, a już teraz pojawiają się kolejne rewelacje na jego temat.

Gwiazdor nie tylko ma nową dziewczynę, ale też najprawdopodobniej po raz piąty zostanie ojcem. Wczoraj W programie „Pytanie na Śniadanie” rozmawiał na temat odrabiania lekcji przez dzieci. Prowadzący zapytali Wiśniewskiego o piąte dziecko. Jego odpowiedzi były wymijające i jasne było, że wprawiło go to w niemałe zakłopotanie.

Prowadzący zapytali Michała Wiśniewskiego o piąte dziecko. On starał się dyplomatycznie odpowiadać i skierować rozmowę na główny temat. Marzena Rogalska i Tomasz Kammel mocno walczyli o to, aby uzyskać jakiekolwiek informacje. Tomasz zaczął od tego, co usłyszał przed programem od jednego z kolegów.

– „Słuchajcie, wy nie wiecie, ale Michał Wiśniewski będzie mieć piąte dziecko. Jeśli nie chcesz o tym, to ani słowa, ale jeśli chcesz, to my Ci bardzo serdecznie gratulujemy w walce z niżem demograficznym.”

Wiśniewski tajemniczo się uśmiechał, ale w pewnym momencie mina mu zrzedła. Widać było, że jest zakłopotany.

– „Mamy dzisiaj bardzo fajny temat. Chciałem powiedzieć, że po dłuższym okresie chodzenia do szkoły stwierdziłem, że ja właśnie lekcji już odrabiał nie będę.”

Taka odpowiedź jednak nie satysfakcjonowała Marzeny Rogalskiej, która dalej brnęła w temat.

– „Ale z tym piątym dzieckiem, które nadejdzie?”

Michał Wiśniewski odparł:

– „To jest à propos odrabiania lekcji.”

Mimo iż prowadzący starali się wyciągnąć od muzyka cokolwiek, nie dowiedzieli się niczego. Wiśniewski nie zaprzeczył, ani nie potwierdził ciąży partnerki.

Jego nową wybranką jest 35-letnia Paulina, którą gwiazdor miał poznać przez aplikację randkową. W kuluarach mówi się, że nowa dziewczyna Wiśniewskiego jest w niego zapatrzona. Jeśli doczekamy się ich ślubu, a plotki o ciąży okażą się prawdziwe, to razem będą tworzyć prawdziwie patchworkową rodzinę. W sumie będą mieć aż dziewięcioro dzieci.

Co o tym wszystkim myśli Dominika Tajner, z którą Michał był 10 lat?

– „Normalnie rozmawiamy, poznałam nawet jego nową partnerkę i trzymam za nich kciuki. Spędziłam z Michałem 10 lat, uważam, że to dobry człowiek, tylko poturbowany. Przeżycia z dzieciństwa pewnie będą się za nim jednak ciągnąć.”

Emocje musiały już opaść, a Dominika stara się zaakceptować to, co ją spotkało. Ciekawi nas, co o nowej relacji Michała sądzą jego trzy pozostałe żony.

Kriolipoliza i masaż pobudzający
Kriolipoliza i masaż pobudzający
99,99 zł
194,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Wyszczuplająca kriolipoliza z masażem i konsultacją od 99,99 zł w gabinecie Babski Raj w Bielsku-Białej (do -48%)

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz