Home Kategorie Ludzie Wideo z Andrzejem Dudą stało się hitem. „Nie wytrzymam, muszę coś państwu opowiedzieć”.

Wideo z Andrzejem Dudą stało się hitem. „Nie wytrzymam, muszę coś państwu opowiedzieć”.

Prezydent naszego kraju w ciągu roku musi wygłosić wiele przemówień. Sporo z nich wymaga powagi, ale czasami można sobie pozwolić na nieco swobody.

Tak też stało się podczas spotkania z funkcjonariuszami Straży Granicznej w Koszalinie. Andrzej Duda podzielił się anegdotą, która ewidentnie poprawiła mu humor. Najpierw jednak był czas na część oficjalną spotkania: uroczyste wmurowanie aktu erekcyjnego pod budowę profesjonalnej strzelnicy. Andrzej Duda musiał poczuć się na tyle swobodnie, że zdecydował się pójść o krok dalej w swoim wystąpieniu.

– „Nie wytrzymam, muszę państwu coś opowiedzieć. Skoro uroczystość się już zakończyła, to tak już bardziej na wesoło, ale też i poważnie… Jest jeszcze jeden element, o którym nie powiedziałem w swoim wystąpieniu.”

Po czym opowiedział historię związaną z tym, jak powstała strzelnica i jak naprawdę doszło do tego, że pomysł przerodził się w czyn. Kończąc swoją wypowiedź nie mógł wytrzymać ze śmiechu i widać było, że sam jest mocno rozbawiony swoimi słowami.

To może Cię zainteresować:  „Jesteśmy rozczarowani. Była jedną z nas”. Nauczyciele bardzo zawiedli się na Agacie Dudzie.

Na szczęście wesoła atmosfera przeniosła się też na zgromadzonych gości i nie skończyło się na tym, że prezydent sam śmiał się z tego, co powiedział.

Wydaje się, że to rzadkość, jeśli chodzi o przemówienia Andrzeja Dudy, ponieważ z reguły jest poważny. Są jednak sytuacje, gdy pozwala sobie na to, aby nieco się rozluźnić i pójść krok dalej w swoim wystąpieniu. Tak było także w czasie wystąpienia przed studentami, gdzie nie tylko pomylił rok akademicki, ale także pozwolił sobie na żart.

To może Cię zainteresować:  Magda Gessler złapała za telefon i obśmiała Andrzeja Dudę. Jej zachowanie podzieliło fanów.

Zdarza się też, że prezydent żartobliwie zwraca się do publiczności w towarzystwie swojej żony Agaty.

Pamiętacie jakieś zabawne wystąpienia któregoś z naszych prezydentów?

eKurs: Zarządzanie domem i czasem
eKurs: Zarządzanie domem i czasem
10,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs Online: Zarządzanie budżetem domowym (29 zł) z MG Centrum Szkoleń i Korepetycji

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz