Home Kategorie Poruszające Poszedł za 8-latką do toalety. Gdy go nakryto, zmywał z siebie krew majtkami dziewczynki.

Poszedł za 8-latką do toalety. Gdy go nakryto, zmywał z siebie krew majtkami dziewczynki.

Ciężko uwierzyć, że dorosły człowiek jest w stanie wyrządzić taką krzywdę niewinnemu dziecku. Ta historia miała miejsce w zeszłym roku, 22 września w Pretorii.

Matka wraz z córką i opiekunką wybrały się do restauracji na obiad. Wtedy żadna z nich nie przypuszczała, że ten dzień odciśnie na nich piętno do końca życia. 8-latka bawiła się w kąciku dla dzieci, w czasie gdy jej mama siedziała przy stoliku. Po kilkunastu minutach mama poszła sprawdzić, co dzieje się z córką, bo nie widziała jej z miejsca, w którym siedziała.

W kąciku zabaw nie zastała jednak 8-latki, a jej opiekunkę. Powiedziała jej, że dziewczynka chwilę wcześniej poszła do toalety. Mama postanowiła to sprawdzić. Skierowała swoje kroki do WC. W środku były trzy kabiny. Jedna z nich okazała się być nieczynna. Ta oddalona najbardziej miała natomiast uchylone drzwi i była pusta. Została środkowa. Była zajęta…

To może Cię zainteresować:  Przetrzymywał żonę w piwnicy. Kiedy miał ochotę wykorzystywał ją i pozwalał na to również swoim braciom.

– „Wołałam córeczkę po imieniu, ale nie odpowiadała. Szybko wróciłam do kącika zabaw i ponownie zapytałam nianię, gdzie poszło moje dziecko. Znów padła ta sama odpowiedź. Cofnęłam się do toalety. Wtedy usłyszałam wołanie córki.

„Mamusiu pomóż mi”

Bez wahania nacisnęłam klamkę drzwi prowadzących do środkowej toalety. Jednak drzwi się nie otworzyły. Jakiś męski głos krzyknął: „Przeszkadzasz mi!”. Po chwili siłowania, dostałam się do środka.”

Według zeznań matki 8-latki, gdy weszła do kabiny, zobaczyła w niej nagiego mężczyznę. Był nim Nicholas Ninow. Ten prawie natychmiast wybiegł. Kobieta zabrała córkę na salę i posadziła przy obcej kobiecie. Gdy wróciła do toalety, Nicholas wycierał zakrwawione genitalia majtkami jej dziecka. Dla matki stało się jasne, że jej córka została właśnie wykorzystana.

W tej dramatycznej sprawie cały czas toczy się proces. Wydaje się, ze zeznania matki dziewczynki są wystarczająco obciążające.

To może Cię zainteresować:  Umarł samotnie w domu opieki. Pielęgniarki myślały, że nie zostawił po sobie nic wartościowego.

Funkcjonariusze prowadzący śledztwo powiedzieli, że w chwili ataku Nicholasa Ninow był pod wpływem metaamfetaminy. Na chwilę obecną przebywa w areszcie i czeka na rozprawę sądzącą. Odpowie za wykorzystanie małoletniej.

Żaden rodzic nie powinien zobaczyć tego, co zobaczyła matka 8-latki. Żadne dziecko nie powinno doświadczyć tego, czego doświadczyła ta dziewczynka. Okazuje się, że nawet zatłoczone miejsce publiczne, nie jest bezpiecznym miejscem…

Kurs excel online - rok nauki
Kurs excel online - rok nauki
39,00 zł
290,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Roczny dostęp do lekcji online Master of Excel za 39 zł na platformie Expose

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
84
Zły
Zły
194

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz